Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised

Horoskoop – Neljapäev 12 jaanuar

Jäär

21. märts – 20. aprill

Täna suureneb teie üksiolemise vajadus. Olete tavalisest kergemini ärrituv ning meelsamini väldiksite inimestega suhtlemist. Hea päev kodu korrastamiseks.

Loe ka: Marilyn Kerro. MIDA TOOB AASTA 2023 KÕIKIDELE TÄHEMÄRKIDELE

Sõnn

21. aprill – 20. mai

Täna hakkavad teie elus tavalisest suuremat mõju avaldama isiklikud huvid. Hindate ümber oma senised prioriteedid, tõenäoliselt toob see teile vaid kasu.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Teie endine mõtteviis laieneb ja areneb. Olete vähem subjektiivne ning suhtumine ümbritsevasse maailma heldem ja arusaavam. Toetuge oma kogemustele.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Võite ennast tunda ebakompetentsena ning seetõttu piirate end ka seal, kus see tegelikult vajalik pole. Olge optimistlikum ja uskuge endasse rohkem.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Võite saavutada suure edu, kui täidate kohusetundlikult oma ülesandeid ja lubadusi. Ärge jätke tahaplaanile ka inimlikke vajadusi, nagu lõbutsemine.

Neitsi

23. august – 22. september

Tänasel päeval olge tähelepanelik elektriseadmetega. Kõikvõimalik tehnika võib täna alt vedada. Hea aeg loomingulisteks ettevõtmisteks ja puhkamiseks.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Käitute täna tundelise, südamliku ja pehme inimesena. Suudate olla kaastundlikum ja tähelepanelikum, kui tavaliselt. Samas kipute liiga kergesti solvuma.

Skorpion

24. oktoober – 22. november

Planeediseisud võivad põhjustada pingeid ja takistusi teie ettevõtmistes. Otsige omale rahulik keskkond ja naeratage, sellega väldite stresse.

Ambur

23. november – 21. detsember

Teie mõistus on täna aktiivne. Hea oleks, kui leiaksite sellele aktiivsusele ka rakendust. Hea aeg finantstehinguteks ja lepingute sõlmimiseks.

Kaljukits

22. detsember – 20. jaanuar

Otsite originaalseid ja ebatavalisi suhteid ning inimesi. Võimalikud probleemid lähedastega, kellele teie ekstravagantsus uus ning ootamatu on.

Veevalaja

21. jaanuar – 18. veebruar

Olete täna aktivne ja uudishimulik. Hea aeg ekperimenteerimiseks, huvitavate kohtade külastamiseks ja reisimiseks. Samuti soodne võõrkeelte õppimiseks.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Teie kavatsused ja plaanid on suunatud materiaalse heaolu parandamisele. Otsite mugavust ning turvalisust. Soodne päev olla kodus koos perega.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!