Marilyn Kerro

Marilyn Kerro. MIDA TOOB AASTA 2023 KÕIKIDELE TÄHEMÄRKIDELE

Vahendame Marilyn Kerro 2023 aasta horoskoop.

VÄHK

Armastus: Vähk on armastuses see aasta uje ja võib jätta suured võimalused märkamata. Kui oled üksik, siis käi kohtades kus sa varem käinud pole ja anna õnnele võimalus! Kui oled suhtes, siis tuleks olla tähelepanelikum ning kiita ja aidata ka oma kaaslast. Paaridele on hea aeg kodu muutmiseks või kolimiseks, muutused teevad suhtele head. Kritiseerides kaaslast tekitad liigseid pingeid. Proovi see aasta leida häid külgi ja sa näed kuidas kaaslane hakkab aitama rohkem ning pereelus kaasa lööma.

Tervis: suuri muutusi kaardid tervisele ei tähelda, tuleks hoida tasakaalu kõigega, nii söögi kui ka joogiga. Aasta teine pool toob suuremad energiad ja rohkem positiivsust. Paljud vähid suudavad seljatada ka halvad sõltuvused.

Töö: Liigne kriitika nii iseenda kui ka teiste suhtes ei loo häid energiaid. Kaardid soovitavad enda sisemisi probleeme tööjuures mitte välja eldada, olgu see siis läbi halva tuju või pidevate pribleemide arutamisega. Aasta soosib hoida seda, mis Teil on. Kui soovite muuta tööd või soovite edu, siis on hea aeg just aasta esimene pool. Hoiduda uutest töölepingutest ja algatustest suve perioodil.

Märksõna: Ma elan eelkõige endale.

Selle aasta õnnekivi: mäekristall ja shungiit.

LÕVI:

Armastus: Lõvi mehed kipuvad end liigselt tõestama ning võib tekkida isegi agressiivsus justkui ei millestki. Naised, kellel kodus lõvi mees ei tohiks asjata tüli tekitada, vaid olema rahustav element. Probleeme ja konflikte suhtes tuleb sel aastal rohkm ette kui tavaliselt, seega rohkem aega soovitavad kaardid veeta nendega, kellega saate olla Teie ise ja kes teid oskavad rahustada. Eraldi on soositud paaridel nii reisid kui ka väljas käimised. Need, kes otsivad partnerit võiksid teha seda aasta teises pooles, esimene pool võib tuua neid, kes ei taha pärast ära minna ja on liiga pealetükkivad.

Tervis: Väga paljud lõvid alustavad see aasta tervislike eluviisidega, sh spordiga ning see on isegi soovituslik. Probleemseks kohaks võivad olla see aasta närvisüsteem ja pidev hajameelsus. Märksõna peaks olema korralikul unel ja väärtuslikul toidul.

Töö: Liigne enesetõestamine ning enesekesksus võib maksta lõvile töö. Peaksid olema see aasta kuulaja ning abistaja rollis ja teadma oma kohta. Rahaliselt kaardid lubavad palju aga ainult juhul, kui sa oskad rahaga ümber käia. Kui tuleb pakkumisi välismaale, soovitab kaart vastu võtta kõik, mis tundub hea, usaldada sisetunnet!

Märkasõna: Ma leian tasakaalu ja harmoonia iseenda seest.

Selle aasta õnnekivi: lumiobsidiaan ja opaal.

Rohkem infot tähemärkide kohta saate Marilyn Kerro 2023 aasta kalendrist SIIT

NEITSI

Armastus: Aasta esimene pool on paljulubav nii paaridele kui ka armastuse otsijale. Palju kohtumisi, toredaid aja veetmisi ja idüll. Seega kasutage seda aega maksimaalselt hästi kuna aasta teine pool toob stressi rohkemad ajad, mis ei ole seotud suhetega vaid rahast tingitud probleemidega. Neitsi ei oska tööd ja eraelu lahus hoida ja see on aasta suurim probleem.

Tervis: Neitsid kes on vaevelnud tervisehädade käes saavad sel aastal lahendusi oma probleemidele. Kuid suvel peaksid olema väga ettevaatlik ekstreemsustega. Samuti ei ole suvel soositud veega seotud julgustükid ja hullused. Tavaliselt vaikne ning ettevaatlik neitsi võib hakata järsku vägitükke tegema.

Töö: Neitsi peaks ettevaatlik olema kokkulepete tegemisel ning uute äride alustamisel just meesterahvastega. Kui sulle tundub, et midagi on kahtlast, siis küllap ta nii ongi. Aasta soosib ise tegemist ning eraldi mõtlemist. Aasta teisel poolel tuleb palju pakkumisi ka välismaalt, mida tasuks lükata uuele aastale.

Märksõna: Ma ei lase end mõjutada ning ei pea end tõestama.

Selle aasta õnnekivi: hauliit ja karneool.

KAALUD

Armastus: Kaalud hakkavad sel aastal mõtlema iseendale ning võivad unarusse jätta oma kaaslase. Iseenda kaunistamine, mõtlematu ostlemine võib sel aastal tekitada partnerite vahel tasakaalutust. Kaalud ei ole see aasta suhtes justkui nemad ise ja seda märkavad partnerid ning lähedased. Nimelt on alanud elumuutev aasta, kus nad peavad leidma oma suuna elus. Olgu see siis minemine aga jäädavalt või olemas oleva täielik muutmine paremaks.

Tervis: Kaardid lubavad kaaludele uusi energiaid, palju jõudu ning tervenemist. Paljudele võib mõjuda elukoha muutus või muu sarnane edasiliikumine väga positiivselt tervisele.

Töö: Töö pärast kaalud muretsema ei pea. Tuleb palju pakkumisi ning uusi võimalusi. Eriti hea aeg rahaliselt aasta lõpp. Kaalud võiksid proovida detsembri kuus õnne ka lotos.

Märksõna: Muutused on mulle väga vajalikud.

Selle aasta õnnekivi: Hematiit ja sodaliit.

SKORPION

Armastus: Armastuses on skorpionil rahulik aasta, paarid jätkavad tavapärast elu ilma suuremate muutusteta. Pigem tehakse suuri plaane äriliselt ja panustatakse kodule. Need, kes otsivad kaaslast peaksid kasutama aasta esimest poolt enda kasuks ära, sest aasta teine pool toob need, kes ei peaks seal olema. Kaaslase otsinguil ei tasuks hinnata inimest välimuse järgi, see võib saada petlikuks.

Tervis: Probleeme võib tekitada liigesed ja luud. Seega, kes ei ole spordisõbrad võiksid vaikselt hakata tegelema hommikuvõimlemise või siis venitusega. Mehed peaksid eriti tähelepanu pöörama oma südame tervisele ega tohiks jätta seda tähelepanuta.

Töö: Suuri ettevõtmisi aasta ei toeta l, vaid peaksid jätkama sellega, mida juba oskad ja tead. Kui soovid töökohta vahetada, siis pigem teha seda aasta teises pooles ja kindlasti olla kindel oma võimekuses.

Märksõna: Väärtustan seda, mis on minu ümber.

Selle aasta õnnekivi: ametüst ja lasuriit.

AMBUR

Armastus: Amburid on armastuses julged ning teavad mida soovivad ja seda nad ka saavad. See aasta ei ole aasta, kus peaksid kannatama ning alla neelama seda, mida sa tegelikult ei seedi. Saad elult täpselt seda, mida välja annad.

Tervis: Tervisele ohtu kaardid ei näita, kuid ettevaatlik peaks olema ületöötamise ning liigsete lubadustega. Probleemiks võib saada selg ja pidevad peavalud.

Töö: Tööd amburid oskavad ja tahavad teha! Kuid see aasta võite olla kärsitu ja rikkuda ära päris palju võimalusi. Olge kannatlikud ja saatus tasub teile mõne aja pärast rahaliselt väga hästi. Soositud on suhted välismaaga ja seal töötamisega.

Märksõna: Leian aeg iseenda hobidele.

Selle aasta õnnekivi: kuukivi ja tiigrisilm.

Rohkem infot tähemärkide kohta saate Marilyn Kerro 2023 aasta kalendrist SIIT

Kaljukits

Armastus: Kaljukitsed peavad olema armastuses väga tähelepanelikud. Mitte ära unustama oma kaaslasi ega olema enesekesksed. Väga palju tuleb lahkuminekuid just nende seas, kes on seda kaua kaalunud. Need, kes otsivad oma teist poolt, ei tasuks otsida seda kaugelt, sest muru seal rohelisem ei ole! Samuti ei soosi see aasta partneri otsingutel suure vanusevahega armastajaid.

Üldiselt ei ole parim aeg kaaslase leidmiseks just see aasta, pigem tegeleda iseenda sisemiste probleemidega ning samuti tegeleda oma mineviku lahtilaskmisega.

Vaata ka:

mallukas

Skandaalne paljastus: Mallukas süüdistab Lauri Pedajat alaealisega suhtes.

Eesti tuntud blogija Mariann Treimann, tuntud ka kui Mallukas, tegi hiljuti avalikuks skandaalse teabe, mis

jaasulataja

Hoiatus: Eestis reklaamitud imeline jääsulataja – tegelikkuses petuskeem.

Eestis levib sotsiaalmeedias reklaamikampaania, mis lubab “elektromagnetilise molekulaarse” tehnoloogiaga lume ja jää eemaldamist autodelt. Kampaania

error: Sisu on kaitstud!