numbrid

Numeroloogiline horoskoop: mida toob 2024 aasta?

Mida toob 2024 aasta numeroloogilise ennustuse järgi? Selleks leia kõigepealt oma isiklik number. Kuidas seda teha? Liida kokku oma sünnikuupäev ja sünnikuu. Näiteks: kui sa oled sündinud 18. juulil, pead tegema järgmise tehte: 1+8+7=16, seejärel 1+6 ja saadki teada, et sinu isiklik number on 7.

1. Aasta 2024 on täis uusi algusi. On suurepärane aeg keskenduda uutele eesmärkidele ning iseendale. Usalda oma sisetunnet ning ära karda vastu võtta uusi väljakutseid.

2. Tulekul on isikliku arengu aasta. Kaalu mõne kursuse läbimist või alusta uue treeninguga. Ole teiste vastu hea, lahke ja kannatlik. Pea meeles, et kõik algab sinust.

3. Number 3 on praktiliselt täielik number 2 vastand. Su sisemine arenguhüpe on praeguseks möödas, nii et keskendu saavutatule, ole õnnelik, saada endast välja häid võnkeid ja püüa anda endast kõik, et teha maailm paremaks kohaks. Eks ebaõnnestumisi tule ikka ette, aga ära anna alla.

4. Sa pead keskenduma alustatu lõpuleviimisele. Võitle oma eesmärkide saavutamise nimel, ära tagane. Kui sul on käsil mitmeid eri projekte, tegele nende kõigiga. Jah, see kõik on aeg-ajalt väsitav, aga seda väärt.

5. On aeg lüüa oma tiivad laiali ja lennelda. Tuleval aastal on aeg leida oma vabadus ning viia läbi muudatused, mida vajad. Loobu vanast, leia uus. Ära karda tundmatust.

Vaata ka:

mallukas

Skandaalne paljastus: Mallukas süüdistab Lauri Pedajat alaealisega suhtes.

Eesti tuntud blogija Mariann Treimann, tuntud ka kui Mallukas, tegi hiljuti avalikuks skandaalse teabe, mis

jaasulataja

Hoiatus: Eestis reklaamitud imeline jääsulataja – tegelikkuses petuskeem.

Eestis levib sotsiaalmeedias reklaamikampaania, mis lubab “elektromagnetilise molekulaarse” tehnoloogiaga lume ja jää eemaldamist autodelt. Kampaania

error: Sisu on kaitstud!