Esmaspäev , 11 detsember 2023
Erakorralised uudised
baby gd6837394e 1920

Milline ema sa oled vastavalt oma tähemärgile – saa teada!

1. KALAD

Kui sa oled sündinud Kalade tähtkujus, siis peavad su lapsed väga õnnelikud olema. Ja tegelikult ka, Kalade tähemärgi all sündinud naisi peetakse kõige tolerantsemateks kogu maailmas. Ja see võimaldab lastel kasvada optimistlikeks ja loomingulisteks.

2. JÄÄR

Jäära tähtkujus sündinud naine julgustab oma lapsi edasi minema, riske võtma ja õpetab neile, et nad ei peaks kartma midagi elus. Selline ema kasvatab ambitsioonikaid ja julgeid lapsi. Ainuke viga tema juures on see, et see peaaegu täiuslik ema võib teinekord olla väga kergesti ärrituv.

3. KAKSIKUD

Kaksikust ema on alati oma lapse parim sõber. Ta on avatud maailmavaatega, tema kasvatusviis ei ole väga range. Ta ei poolda absoluutselt karistamist.

4. KALJUKITS

Kaljukitsest ema on tõeline kanaema, kes teeb kõik selleks, et oma lapsi kaitsta. Mõnikord aga paneb ta lapsele liiga suuri ootusi ja lootusi unustades täiesti, et kõik ei ole võimelised kõike tegema.

5. SÕNN

Sõnni tähtkujus sündinud naisest saab kõige kannatlikum ema maailmas. Ent sellegipoolest, kui eksimused hakkavad korduma juba regulaarselt, siis võib Sõnni kannatus ka katkeda.

6. KAALUD

Kaalude tähtkujus sündinud naine on täiuslik emana. Tänu oma suurele tarkusele, leiab ta alati lahenduse oma laste probleemidele ja oskab neile nõu anda siis, kui nad teda vajavad.

7. VÄHK

Vähi tähtkujus sündinud naine on väga hooliv ja kaitsev. Ta teeb kõik, et ta lapsed tunneksid end kaitstuna ja turvalisena, ta muretseb nende pärast ka siis, kui nad juba suureks on kasvanud.

8. AMBUR

Amburi tähtkujus sündinud naine on kuldse südamega ema, ta on oma laste nimel absoluutselt kõigeks valmis. Ta on alati olemas, et neid ära kuulata, valmis alati tegema ohverdusi laste nimel ja tegema kõik, et lapsed end hästi tunneksid.

9. NEITSI

Neitsi tähtkujus sündinud naine ei väsi iial oma lapsi aitamast ja nende eest hoolitsemast. Aga tema eesmärk on kasvatada korralikke, hästi kasvatatud lapsi, kes oskavad lugu pidada täpsusest, puhtusest ja korrast.

10. SKORPION

Skorpioni selgeltnägemisvõime tuleb talle kasuks ja muudab ta erakordseks emaks. Kui ta aga ei suuda oma võimeid suunata, siis laseb ta oma hirmudel üle pea kasvada ja tahab korraga kõike kontrollida, see aga takistab lastel normaalset elu elada.

11. VEEVALAJA

Veevalajast ema oskab alati õpetada oma lastele midagi uut, ta aitab neil maailma avastada. Tema probleem seisneb aga selles, et ta ei suuda nende emotsionaalsete probleemidega toime tulla.

12. LÕVI

Lõvi tähtkujus sündinud naine on väga aktiivne, talle meeldib lastega tegeleda ja nendega koos mängida. Ent samas on ta ka suur draamakuninganna, kes näeb igal pool halba. Ta võimendab kõik üle ja sekkub tihti oma laste eraelusse ja asjadesse, mis viimaseid lõpuks kannatama võib panna.

 

 

allikas:avasta.me

Vaata ka:

ingel advent minuaeg.com jpg

Ingli Sõnum: Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Sel perioodil on oluline märgata ja hinnata elu väikeseid imesid. Iga päev toob endaga kaasa

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop – Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Kalad (19. veebruar – 20. märts) Üldine suundumus: Te olete unistav ja empaatiline, otsides sügavat

error: Sisu on kaitstud!