Erakorralised uudised
love

12 tähemärgi hulgast on just need 4 kõige ustavamat.

Kaljukits

On tõsi, et tüüpiline kaljukits on orienteeritud suhtesolemise asemel pigem karjäärile või muudele saavutustele elus, sest soov end proovile panna ja tõestada on suur. Aga kui ta siiski otsustab suhet alustada, teeb ta seda sama tubli pühendumuse ja veendumusega nagu muude asjade puhul.

Kaljukits valib kaaslast hoolega ja hoiab temast pärast ka kinni. Ta ootab samas pingutamist ka partnerilt, et näiteks probleemid ühiselt läbi töötada. Kui ta tulemusega aga rahul pole, siis ta pigem lõpetab suhte ja kalpsab minema kui hakkab petma. Ta ei näeks üleaisalöömisel suurt mõtet — kui suhe ei rahulda, miks mitte siis juba pigem lahkuda?

Vähk

Vähk on huvitatud armastuse leidmisest ja kaua õnnelikult koos elamisest. Ta võib armuda kergesti ja sügavalt ning kohe ka ühist tulevikku planeerima hakata. Ta jagab armastatule lahkelt hoolitsust ja õrnusi. Mõnikord võib ta klammerduvaks muutuda, aga just nimelt seetõttu, et hoolib partnerist ja suhtest nii palju.

Kui Vähk kedagi juba välja valib, on ta lojaalne — kui tahad juba kellegagi elu lõpuni koos püsida, miks siis seda mingite lollustega ohtu seada? Pealegi — kui meeldiv inimene on juba sinu kõrval, siis miks üldse ringi vaadata?

Sõnn

Sõnn võib suhte alguses tunduda mõnevõrra tõrges, aga seda ainult põhjusel, et ei taha aega raisata, kui asjal tulevikku ei näe. Tal kulub teise inimese ligilaskmiseks natuke aega, aga ta kasutab seda aega hoolega ära, et kaaslast tundma õppida. Kui ta on aga jaatava otsuse südames juba teinud, siis on see „jah” tugev.

Sõnnil on elule mitmesuguseid ootusi ja kui ta otsustab, et keegi tõesti sobitub „suurde pilti”, hoiab ta kaaslasest kindlalt kinni. Lisaks meeldib talle oma mugavustsoonis püsida, nii et juba petmisele mõtlemine on talle liigne stress, mis hoolega paikapandud ideaali ohustada võib.

Skorpion

Skorpioni suhtekäitumine võib anda vastakaid signaale — eriti, mis puudutab usaldust ja lojaalsust.
Kuigi tüüpiline Skorpion on sensuaalne ja tundub uutele võimalustele avatud, on ta tegelikult ustav ja pühendunud partner, lausa omandihimuline. Asi selles, et tal on usaldamisega probleeme. Kui ta juba annab oma parima, et avatud olla, siis nõuab ta vastu samasugust pühendumist.
Skorpionil võib oma usaldamisprobleemide mõjul tekkida kiusatusi petta või haiget teha enne, kui partner seda teeb, aga üldiselt võib loota, et ta jääb endale antud suhtelubadusele kindlaks ega lähe tegudes üle piiri.

Vaata ka:

dieet

7 täiesti valet dieedimüüti, mida te kogu oma elu uskunud olete

Kui andsite aastavahetusel uueks aastaks lubadusi, kas nende hulka kuulus ka lubadus kaalu kaotada? Tõenäoliselt

karma

Missugused karmamustrid sind kummitavad?

Erinevatel aegadel elame erinevat elu. Ilus aeg võib ootamatult asenduda allakäiguga, ja madalseis võib kiiresti