Wednesday , 1 December 2021
255985450 4460996527329735 6754730295979282854 n

TÄIENDATUD: Kahjuks leiti kadunud 49-aastane Maie surnuna.

Täeiendus 25.11.2021

Kuu alguses Alutaguse vallas kadunud naine leiti surnuna

Novembri alguses Ida-Virumaal Alutaguse vallas kaduma jäänud 49-aastane Maie leiti kolmapäeva õhtul Viljandimaalt Põhja-Sakala vallast surnuna.

Maie lähedased suhtlesid temaga viimati 2. novembril ja pärast naisega ühendust ei saadud. Kuna selline käitumine ei olnud Maiele omane, siis paluti tema leidmiseks avalikkuse abi.

Politsei kontrollis võimalikke aadresse, kuhu Maie võis suunduda, samuti erinevaid haiglaid. Ühe versiooni kohaselt võis Maie asuda Pärnumaal.

Maie on endiselt leidmata. Ida-Virumaal Alutaguse vallas Jõuga külas elanud 49-aastase naise kiireks leidmiseks on ÜLIOLULINE taastada valget värvi kaubiku CITROEN JUMPY reg. numbriga 622 LIIKUMISTEEKOND 03.11.2021 kella 17 alates JÕUGA külast kuni Viluvere külani Põhja-Pärnumaal. Menetlust alustati karistusseadustiku paragrahvi alusel, mis käsitleb vabaduse võtmist seadusliku aluseta, teatas PPA
Selleks palume kõigi inimeste, ettevõtete, tanklate, kellel on VIDEOVALVESEADMED, abi!
Palume vaadata üleeelmise nädala kolmapäeva, 03.11.2021 õhtul kella 17 alates kas IISAKU, JÕHVI, TUDULINNA, AVINURME, RAKVERE, PAIDE, TÜRI või MUSTVEE, JÕGEVA, PÕLTSAMAA, VÕHMA, SUURE-JAANI, VÄNDRA piirkonnas on kellegi turvakaamerasse jäänud valget värvi kaubik CITROEN JUMPY reg nr 622 (fotol 1).
Palume sellest VIIVITAMATULT SA Kadunud 24/7 töötavale telefonile 6616 776 teada anda!
Helistajate anonüümsuse tagame.

Kaubiku liikumisteekonna taastamine annab SAKadunud OPEROG otsingugrupi otsijatele piirkonna maastikul otsingute alustamiseks. Suur aitäh, SA Kadunud tegevjuht Aare Rüütel.
TÄIENDATUD 12.11.2021 kell 23.18. UUS!
Otsime VALGET värvi KAUBIKU PEATUMISKOHTA 03.11.2021 õhtust kuni 04.11.2021 päeval, alates teekonnal JÕUGA (Alutaguse) kuni VILUVERE (Põhja-Pärnumaa) piirkonnani. Kaubik on VALGET värvi CITROEN JUMPY, 622 on numbrimärgi numbrid, tagaosas aknad puuduvad. Üles on leitud Maie koer, samuti kukk ja kanad, mis on seotud nimetatud kaubikuga.

Palume kõigi inimeste abi:
kes te mäletate, et märkasite eelmise nädala kolmapäeva, 03.11.2021 õhtul, öösel või 04.11.2021 kuskil metsavahelisel teel, mahajäetud/tühjalt seisva talu või veekogu läheduses seismas VALGET värvi kaubikut CITROEN JUMPY reg nr 622, sellest VIIVITAMATULT SA Kadunud 24/7 töötavale telefonile 6616 776 teada anda!
Sihtasutusel on selle kaubiku võimaliku peatuskoha otsimisel 3 põhilist lokatsiooni, milleks on:
*JÕUGA küla piirkond Alutaguse vallas (fotol 3)
*VILUVERE küla piirkond Põhja-Pärnumaa vallas (fotol 4) ning
*TEEKOND Alutaguse vallast kuni Põhja-Pärnumaa vallani.
Helistajate anonüümsuse tagame.
Kaubiku peatumiskoht annab SA Kadunud OPEROG otsingugrupi otsijatele piirkonna maastikul otsingute alustamiseks. Suur aitäh, SA Kadunud tegevjuht Aare Rüütel.
TÄIENDATUD 11.11.2021 kell 18.30. OLULINE!
Otsime VALGET värvi MIKROBUSSI PEATUMISKOHTA 03.11.2021 õhtul või öösel, esmalt JÕUGA (Alutaguse) või VILUVERE (Põhja-Pärnumaa) piirkonnas.
Jõuga küla piirkonna elanike kirjeldusele vastavalt seisis kolmapäeval 03.11.2021 Maie kodumaja hoovis Jõuga külas Alutaguse vallas VALGET värvi MIKROBUSS (bussi mark ja number on hetkel täpsustamisel). Mikrobussi külastusele järgneval päeval Maiet tal endale võetud kohustusi külaelanike sõnul täitmas enam ei nähtud, Maie mopeed seisab tema koduhoovis, kadunud on aga Maie koer ja kodus peetud linnud – kukk ja kanad. Sellest ja samuti eelmise otsimisteate täiendusest tulenevalt Pärnumaalt saabunud kõnedest palume kõigi inimeste abi:
kes te mäletate, et märkasite eelmise nädala kolmapäeva, 03.11.2021 õhtul pimedas või öösel vastu 04.11.2021 kuskil metsavahelisel teel, mahajäetud/tühjalt seisva talu või veekogu läheduses seismas VALGET värvi MIKROBUSSI, sellest VIIVITAMATULT SA Kadunud 24/7 töötavale telefonile 6616 776 teada anda!
Tulenevalt täna avaldatud otsimisteatele infot jaganud inimeste abil kogutud infost on meil mikrobussi võimaliku peatuskoha otsimisel 2 esmast lokatsiooni ja üks teekond. Nendeks on:
*JÕUGA küla piirkond Alutaguse vallas (fotol 3) ja
*VILUVERE küla piirkond Põhja-Pärnumaa vallas (fotol 4) ning
*TEEKOND Alutaguse vallast kuni Põhja-Pärnumaa vallani.
Helistajate anonüümsuse tagame.

Mikrobussi õhtuse/öise peatumiskoha leidmine annab SA Kadunud OPEROG otsingugrupi otsijatele piirkonna maastikul otsingute alustamiseks. Suur aitäh, SA Kadunud tegevjuht Aare Rüütel.
TÄIENDATUD 11.11.2021 kell 14.05
Maie otsimisteate avaldamise järgselt info kogumise tulemusel on tekkinud paralleelselt Alutaguse vallale KA TEINE PIIRKOND, kuhu kadunud naine võis jõuda, milleks on PÄRNUMAA. Sellest tulenevalt esitame abipalve inimesele, kes otseselt võis ja/või aitas Maiet transpordiga Pärnumaa suunal, kui ka kõikidele teistele, kes teavad midagi Maie liikumise võimalustest ja isikutest, kellega naine koos võis liikuda Pärnumaa piirkonda (fotol 6): „Palume VIIVITAMATULT SA Kadunud 24/7 töötaval telefonil 6616 776 teada anda, kellel on infot Maie praegusest asukohast Pärnumaal. Samuti palume ühendust võtta inimesel, kes aitas Maiet transpordiga. Anonüümsuse tagame. Suur aitäh, SA Kadunud tegevjuht Aare Rüütel.“
TÄHELEPANU! PALUME KÕIGI INIMESTE ABI!
Neljapäeval, 11.11.2021 võtsid sihtasutusega Kadunud ühendust lähedased, kes palusid abi nende üksi elava sugulase otsimisel – Ida-Virumaal Alutaguse vallas JÕUGA külas (fotol 5) on arvatavalt alates teisipäevast, 02.11.2021 teadmata kadunuks jäänud 49-aastane Maie (fotol 2).
Jõuga külas oma tagasihoidlikus majas üksinda elav naine on vähese suhtlemisega, peamiselt kodune, ei kasuta autot ega reisi. Mis suunas Maie oma kodust lahkuda võis ja täpselt millisel päeval, on teadmata.
Praguseks kujunenud olukord ei ole kindlasti Maie elus tavapärane ja teeb sihtasutuse poole pöördunud Maie lähedastele suurt muret. Samuti puudub neil igasugune info naise praegusest asukohast.
Maie tunnusmärgid:
*pikkus 165 cm,
*kehaehitus kõhna,
*juuste värv helepruun,
*riietus täpsustamisel
PALUME KÕIGIL, kes fotol olevat ja kirjeldusele vastavat naist arvatavalt alates eelmise nädala teisipäevast, 02.11.2021, on
*näinud liikumas JÕUGA küla – ALUTAGUSE valla – IISAKU aleviku – MÄETAGUSE aleviku piirkonnas või kaugemal (fotol 4),
*või kes teavad midagi ISIKU(te)ST, kellega Maie võis kohtuda või on VIIMASEL AJAL KOHTUNUD, naiselt metsasaaduseid ostnud või oskab näidata piirkonda kus naine viimati seeni-marju korjamas käis,
*või teavad midagi Maie PRAEGUSEST ASUKOHAST,
*või on fotodel olevat ja eespool kirjeldatud 49-aastast naist näinud mõnes teises Eesti paigas,
*või kes mäletavad kirjeldatud naist viimati külastamas kohalikku kauplust või kasutamas Alutaguse vallas ühistransporti,
sellest VIIVITAMATULT teada anda SA Kadunud 24/7 infotelefonile 661 6776.
*Samuti palume sihtasutusega KINDLASTI ÜHENDUST VÕTTA inimestel, kes on Maiega VIIMASEL AJAL SUHELNUD ja/või tema juures KODUS VIIBINUD.
Vajadusel GARANTEERIME info andjale ANONÜÜMSUSE.
Suur aitäh!
__________________________________________
Kui teie lähedane on kadunud, ärge jätke asja ootele vaid teavitage kohe: SA Kadunud 24/7 telefon on 6616 776.
Teadmata kadunuks jäänud inimeste otsimist saavad kõik toetada:
Ülekandega arveldusarvele
Saaja nimi: Kadunud SA
Saaja konto: EE661010220095092013

Selgitus: annetus sihtasutuse tegevuse toetuseks
Helistades Kadunud SA annetusnumbrile 900 6776 (kõne 5.-)
SA Kadunud on avalikust võimust sõltumatu sihtasutus, olles kodanikuühendusena rahaliselt toetatud vaid kodanike poolt, kelle ühine tahe on aidata otsida ja üles leida Eestis kaduma jäänud inimesed.
SA Kadunud lähedastele otsimise eest arveid ei esita.
SA Kadunud tegevust saate toetada, tulles meiega koos otsima, aidates osta otsinguvarustust või toetades meid igakuiselt püsiannetusega.
SA Kadunud EESMÄRK on otsida teadmata kadunuks jäänud inimesi, tehes seda neljas valdkonnas:
*operatiivsed elupääste otsingud – OPEROG Operatiivne Otsingugrupp,
*kadunud lapsed – KatrinAlert,
*vanade juhtumite uurimine,
*ennetustöö.
Koos aitame ja päästame!
Kuldne reegel inimesele eluks tähtede all on: kõik, mida te tahate, et inimesed teile teeksid, tehke ka neile.

Jaga

Vaata ka:

file 20191211 95111 fbz9rf

ILM: Neljapäev 2.12 – Sajab lund ja tuiskab, õhutemperatuur on -17..-8°C

Öösel: Pilvisus tiheneb. Saartelt alates hakkab lund sadama, vastu hommikut ka mandri lõunaosas, paiguti tuiskab. …

louis hansel wVoP Q2Bg A unsplash scaled

Ministeeriumi teatel käivad väljas söömas vaid jõukamad inimesed

Programmi Eesti Maitsed juht Aivar Hanson käis toitlustussektori nimel välja ettepaneku, mis aitaks niigi keerulisse …

Tanel Kiik crop scaled

Terviseminister Tanel Kiige väljavahetamisel võib olukord hoopis hullemaks minna

Tänasest Kaja Kallase portreeloost selgub muu hulgas, et peaminister ei taha tervise- ja tööminister Tanel …

jaunt and joy of EmRp0jwg unsplash scaled

USA: Venemaa võimaliku kava kohta tungida Ukrainasse on tõendeid

USA on näinud asitõendeid, mis viitavad võimalikule Venemaa sissetungi kavale Ukrainasse, ütles kolmapäeval Ühendriikide välisminister …