Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
euro

Taas kaotas naisterahvas tänu AnyDesk rakenduse kaudu suure summa raha.

6.12.2023 Lääne prefektuuri ööpäevainfo

Pärnumaa

Kelmus

4. detsembril anti politseile teada, et 14. novembril registreeris Pärnus elav naine end Instagrami vahendusel makanicorp.com veebilehe kasutajaks, misjärel võeti naisega ühendust ning paluti tal oma arvutisse alla laadida AnyDesk rakendus. Selle tulemusena võeti kannatanu nimele laen ning tehti kannatanu pangakontolt erinevaid ülekandeid. Kahju on 2 700 eurot.

Loe ka: Ärge laadige seda AnyDesk programmi, taas kaotas naisterahvas suure summa raha netikelmidele

Kehaline väärkohtlemine

5. detsembril sai politsei teate, et Pärnu läks 55-aastane alkoholijoobes mees kallale oma 66-aastasele elukaaslasele, kes sai viga. Politsei pidas 55-aastase mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Vargus

5. detsembril alustas politsei kriminaalmenetlust selles, et 25. novembril varastati Pärnus kauplusest kaks Guess rahakotti ja kaks Tommy Hilfiger rahakotti. Kahju on umbes 300 eurot.

Saaremaa

Arvutikelmus

5. detsembril anti politseile teada, et 24. novembril võeti Saare maakonnas elava mehe pangakontolt tema teadmata ja nõusolekuta välja sularaha. Kahju on 720 eurot.

Kelmus

4. detsembril alustas politsei kriminaalmenetlust selles, et 1. detsembril helistati Saare maakonnas elavale mehele ja esitleti end politseinikuna. Kannatanule anti teada, et tema nimele taheti võtta laenu ja et kannatanu peab seepärast kandma oma raha teisele kontole. Kui mees seda tegi kanti sealt raha edasi teisele kontole. Kahju on 1 000 eurot.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!