Swedbanki Jõgeva esinduses sulgeb oma uksed.

Swedbanki Jõgeva esindus on viimast päeva avatud käesoleval aastal 6. aprillil. Muudatus on seotud pangakontori oluliselt vähenenud külastatavusega. Paari aastaga on klientide voog kontoris vähenenud üle kolme korra. See on mõistetav, sest digitaalseid lahendusi on pidevalt lisandunud ning klientide eelistuseks on kujunenud oma pangaasjade ajamine interneti- või mobiilipangas. Ka arvelduskontot pangas saab avada interneti teel, pangakontorit külastamata. Samuti on võimalik saada lisaks telefonikonsultatsioonile videonõustamist ning kodulaenu või liisingut saab võtta täielikult digikanaleid kasutades.

Kontori sulgemiseni jäänud aja jooksul saavad panga esindust külastavad kliendid soovi korral nõu ja õpet, kuidas edaspidi oma pangaasju digikanalites ajada.

Sularahaautomaadid

Jõgeva elanike kasutusse jäävad kaks sularahaautomaati, millest üks on sissemakse võimalusega. Mõlemad automaadid on avatud ööpäevaringselt.

Sularaha sisse – ja väljamakse automaat:

  • Suur 18a, Jõgeva

Sularaha väljamakse automaat:

  • Jõgeva SELVER, Kesk 4, Jõgeva

Eakamad kliendid

Eakamad kliendid või kliendid, kellel on liikumine raskendatud, saavad ühe võimalusena vormistada volituse pangas või notari juures, et näiteks lapsed saaksid oma vanemate rahaasjadel silma peal hoida. Pangas volituse vormistamiseks tuleb panka tulla mõlemal isikul, sellel, keda volitatakse ja sellel, kes volitab. Samuti kasutab aina rohkem väärikas eas kliente juba ka ise digitaalseid kanaleid.

Helistades Swedbanki nõustamiskeskuse numbrile 631 0310 saab ööpäevaringselt vastused pangaga seotud küsimustele. Näiteks saab küsida pangakaartidega seotud küsimusi, nõu internetipanga või mobiiliäpi kasutamisel jpm. Telefoni teel saab teha makseid või väärtpaberitehinguid, küsida infot oma kontojäägi kohta või saada ülevaadet tehingutest. Selleks, et neid tehinguid telefonis teha saaks, peab kliendil olema sõlmitud teleteenuste leping. Tehingute tegemiseks telefoni teel on vaja kõigepealt oma isik tõendada Smart-ID, PIN-kalkulaatori või mobiil-ID-ga. Tehingute teenustasud on samad, mis pangakontoris.

Määratud makseid saab teha ka pangaautomaadis

Igakuiseid makseid on määratud maksete abil võimalik teha ka pangautomaadis. Selleks on vaja eelnevalt internetipangas ise või pangakontoris nõustajal sisestada vajalikud andmed. Tuleb vaid kaasa võtta arve, kus on olemas vajalikud rekvisiidid. Kui need on tehtud, siis saab sularahaautomaadis vaid mõne nupuvajutusega makset teha.

Juhul kui jääb vajadus või soov külastada pangakontorit, siis alates 10. aprillist teenindab Jõgeva kliente Tartu Dorpati esindus, aadressil Turu 1, Tartu.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised