Horoskoop

SUUR VEETIIGRI AASTA HOROSKOOP!

Rott võib šarlatanide õnge minna

2020, 2008, 1996, 1984, 1972, 1960, 1948, 1936, 1924, 1934

Rotil on tüütu närilise maine, kuid Hiina horoskoobi järgi on rotiaastal sündinud usinad ja töökad. Keegi ei saa Rotti laiskuses süüdistada. Kuid neile meeldib ka planeerida. Osalt on põhjuseks suur vastutus- ja kohusetunne oma pere ees. Rott tunneb, et peab lähedaste heaolu eest hoolt kandma. Kiire tempoga Tiiger võib sundida Rotti oma plaane käigu pealt muutma. See on stressirohke, kuid selleks tuleb valmis olla. Töö juures näed tänavu suuremat edu, kui sul on olemas põhiplaan ja tagavaraplaan, kuid ka plaan selleks puhuks, kui tagavaraplaan lörri minema peaks… Ja nii edasi. Ole valmis muutusteks ja kannapööreteks.
2022. aastal võid aeg-ajalt tunda, et käed vajuvad rüppe: õnn pole sinu poolt. Kuid võta teadmiseks, et igas kriisis peitub mingi võimalus. Et rahaasjad sujuksid ja inimsuhetes saadaks sind edu, pea meeles kaht asja: püsi rahulik ja hoia tundeid vaos. Rottidel on palju energiat, sa ei ole allaandja tüüpi, kuid vahetevahel kipud paanikasse sattuma. Seda pole vaja. Usu endasse!
Ka siis, kui rahakott on tänavu kõhnuke, püüa oma tervise ja heaolu pealt mitte närutada. Keskendu enesearengule ning jäta eelarvesse veidi ruumi, et oma oskusi täiendada. Poputa end, sa oled seda väärt. Mis puutub su tänavusse finantsedusse, pea meeles, et oled nutikas ja suudad muutuvate oludega kaasas käia.
Mida võib loota armuelus? Kui oled vallaline Rott, võid pälvida palju tähelepanu. Kuid pead valvas olema: vaata, et sa šarlatanide küüsi ei lange! Kui hinges on üksildus, võid unistada kellestki, kes kui imeväel kõik su probleemid lahendaks. Ära lase endale puru silma ajada. Sulge mesijutu suhtes kõrvad ja jälgi inimese tegusid – just need annavad temast kõige õigema pildi.
Kodus ja pereringis võib kerkiv stressitase su suhteid ja suhtlemist kahjustada. Püüa oma tujusid ohjeldada ja tundeid vaos hoida. Kui tunned, et närv hakkab üle viskama, pane jope selga ja mine jalutama. Püüa kõigest väest oma partneri suhtes heasüdamlik ja kannatlik olla. Suhteid annab parandada, tehes aeg-ajalt mõne toreda kingituse või üllatuse.
Pühvlil tasub mõelda pere rajamisele

2021, 2009, 1997, 1985, 1973, 1961, 1949, 1937, 1925, 1933

Pühvlit (härga) tuntakse Hiina sodiaagimärkide seas tugevaima loomana. Ta on talumehe truu abilisena traditsiooniliselt usinuse, tugevuse, aususe, sitkuse, aga ka jõukuse sümbol. 2022. aasta peaks Pühvlile kujunema edukaks nii armuasjus kui ka töövaldkonnas. Külluse täht tõotab tuua rahalist hüvitist – peaasi, et sa tublisti tööd teeksid. Kuid härjad ongi ju alati tublid, kas pole?
Juba olemasoleva raha pärast ei pea sa muretsema – see paistab 2022. aastal stabiilses seisus olevat. Kuid samas ära pea raha iseenesest mõistetavaks. Ootamatuid kulutusi ei tohiks eriti tulla. Mis puutub investeeringutesse, tuleks truuks jääda härjalikule ettevaatlikkusele. Enne raha panustamist uuri hoolega tausta. Efektse välimuse ja lennuka jutuga võõraste nõuandeid võta suure reservatsiooniga. Kindlasti tuleb enne suuremate investeeringute tegemist oma plaane perega arutada. Teine inimene võib märgata karisid, mis sul endal kahe silma vahele jäävad.
2022. aasta soosib Pühvli pereelu. Kui oled seni kerglaselt kohtamas käinud, võid tänavu kohata oma tulevast elukaaslast. Kui sul on kindel partner olemas, võid kaaluda abiellumistki. Mis on aga väga oluline: kõik varasemad konfliktid tuleb ära siluda. Alles siis saab armusuhe 2022. aastal stabiilne olla. Kui oled juba abielus, ära imesta, kui su mõtted liiguvad pisipere soetamise peale. Sel aastal on sul taevatähtede õnnistus. Niisiis naudi harmoonilisi hetki partneri seltsis.
2021. aasta oli mõnelegi Pühvli sodiaagimärgi esindajale katsumusterohke. Need ajad on nüüd õnnelikult seljataga. Luba endale veidi lõbu ja lõõgastust ning keskendu oma tervisele ja vaimsele heaolule.
Tiiger peab õppima paindlikkust

2022, 2010, 1998, 1986, 1974, 1962, 1950, 1938, 1926, 1932
Tiiger on harjunud suurtel maa-aladel jahti pidama. Seega on neil terav silmanägemine ja lihvitud meeled. Ühtlasi on selle tähemärgi esindajad jõulised, kuid ettevaatlikud, samas sihikindlad. Sihikindlus võib paraku vahel jätta kangekaelsuse mulje, ent kui Tiiger ka eksib, ei tunnista ta seda eales. Teiste probleeme on nad aga valmis väga usinalt lahendama.
2022. aastal ole valmis möirgama, Tiiger! Juhul kui söandad oma mugavustsoonist välja tulla ja kõiki võimalusi ära kasutada, võib aasta kujuneda superedukaks. Vaja on ka teatavat paindlikkust ning arusaama, et vahel tuleb end täiendada või vanu teadmisi sootuks ümber õppida. 2022 on hea aeg mõnele kursusele minekuks.
Tiigrite tänavune majanduslik edu sõltub võimest uusi strateegiaid omandada, sest tänu sellele tekivad soodsad võimalused nii karjääris kui rikkuse suurendamisel. Nagu teada, võivad Tiigrid oma tähemärgi aastal kogeda teatavat ebakindlust ja stressi, kuid siinkohal pea meeles üht soovitust: pane rõhku detailidele, eriti töö juures. Kui üksikasjad on kontrollitud ja paigas, peaks kõik laabuma.
Helde tüübina tahaksid oma pereliikmeid ja kalleid kingitustega üle külvata, kuid sel aastal tuleb sul eelarvest hoolsalt kinni pidada ja mitte reaalsustunnet kaotada. Enne kui midagi suuremat ostad, võrdle hindu. Nii oled olukorra peremees. Kui oled kuhugi raha investeerinud, hoia pilk turul ja ole valmis õigel hetkel investeeringust loobuma.
Olgu sa üksik või paarilisega – suhetes on tarvis veidi pingutada. Kriiside ennetamiseks tuleb olla siiras ja oma lubadusi täita. Kui tunned end üksildasena, püüa suhtlusringkonda laiendada. Siinkohal tuleb sind aga hoiatada. Tavaliselt oled väga terane inimestetundja, kuid 2022. aastal võid tunda kiusatust usaldada vale inimest.
Jänese ponnistused tasuvad end viimaks ära

2011, 1999, 1987, 1975, 1963, 1951, 1939, 1927, 1931

Jänes on Hiina horoskoobi järgi hell ja taltsas, samas kiire. Selle sodiaagimärgi esindajaid iseloomustab tagasihoidlikkus ja sõbralikkus. Nad riietuvad kenasti, jätavad endast hea mulje ja neil on palju sõpru. Jänes ei vihastu ja püüab tülisid maksku mis maksab vältida, kuid vahel reageerivad nad probleemidele reaalsusest põgenemisega. Jänesele on pahaks pandud ka liigset sentimentaalsust ja laristajalikkust. Üldiselt hindab ta rahulikku elu, kuid see ei tohi liiga igavaks minna.
Viimased aastad on tundliku loomuga Jänesele rasked olnud. Sa oled kõvasti tööd rüganud, kuid tihtipeale pole su jõupingutusi tunnustatud. Ka pangaarvel pole ponnistused alati kajastunud. Õnneks paistab 2022. aasta soodsaid muutusi kaasa toovat. Su pingutused pälvivad viimaks ometi tähelepanu. Teenid kolleegide austuse ja ka rahaliselt peaks tubli töö lõpuks tulemusi näitama. Sissetulek peaks muutuma stabiilseks.
Selleks, et oma rikkust ja edu kindlustada, võiksid pöörduda finants- või investeerimisnõustaja poole. Oled iga sendi nimel palju vaeva näinud – vaata, et sa oma rumaluse läbi rahast ilma ei jääks. Kuna jäneseaastal sündinutel on võrratu maitse ja peen kunstimeel, oskad hinnata väärtuslikke taieseid ja hõrke kangaid. 2020. aastal pead olema siiski ettevaatlik, et emotsioonid või uhked kingitused su pead segi ei ajaks.
Kui oled vallaline, võid armastuse leida töö juurest. Hoia silmad lahti: kas märkad mõnd isikut, kellega sa paistad ühte masti olevat? Teie sõprusest võib välja areneda hingesugulus ning just selline eriline suhe, millest sa oled juba ammu unistanud. Kindla partneriga Jänest ootab tänavu ees stabiilne ja harmooniline pereelu. Kuna tagala on kindel, võiksid veidi pingutada, et ka armusuhe uuesti sädemeid pilluks. Broneeri endale ja kallimale romantiline nädalavahetus. Jänesed armastavad ju luksust!
Tiigriaasta paneb Jänese jaoks küll rattad käima, kuid elevusega võib kaasneda tunne, et emotsioonid kasvavad üle pea. Samuti võivad mõned kohustused liiga suured tunduda. Kõige tähtsam on võtta aega lõõgastumiseks. Väga vajalik on ka lahtiste otste kinnisõlmimine enne eesseisvat jäneseaastat.
Draakon valmistugu luhtumiste aastaks

2012, 2000, 1988, 1976, 1964, 1952, 1940, 1928, 1930

Draakon on küll Hiina horoskoobi ainus väljamõeldud loom, kuid hiinlaste silmis on ta ääretult austatud – ta on üleloomulike võimetega ning annete poolest pole talle võrdset. Draakon sümboliseerib Hiina kultuuris võimu, üllust, au, vedamist ja edu. Kui selle sodiaagimärgi esindaja tuppa astub, pole kahtlust, kellega tegu – õhk hakkab temast õhkuvast energiast lausa värelema. Innukas ja enesekindel Draakon on suurepärane eestvedaja. Kõik ei pruugi tema loomulikku liidripositsiooni tunnustada – seda enam, et tema sihikindlus võib muutuda agressiivseks, lausa türanlikuks. Kuid tegelikult on lohemaol väga tundlik süda. Seda ilmutab ta siiski ainult lähimatele sõpradele ja armastatule.
Tavaliselt saadab Draakoni sodiaagimärgi esindajaid edu, kuid 2022. aasta prognoos võib nõrganärvilistel panna püksid püüli sõeluma. Her World hoiatab, et Draakoni puhul paistab tänavu kehtivat Murphy seadus „Mis untsu minna saab, see untsu ka läheb“. Kuid see ei tähenda, et kõik, mida sa teed, on hukatusele määratud.
Kaugel sellest! Küll aga sea end valmis ootamatuteks kulutusteks ja aegadeks, kui tuleb senti näpu vahel veeretada. Ole nutikas, sondeeri pinda ja planeeri arukalt büdžetti. Kui tegutsed äri alal, võta sisse rangelt konservatiivne hoiak. Püüa tööd võimalikult tõhustada.
Draakonit on õnnistatud meelekindluse ja juhiomadustega, kuid vahel võib see kaasa tuua viitsimatuse oma tegusid teistele põhjendada. Sa haarad härjal sarvist ja teed asja ära. 2022. aastal võib see komme viia vääritimõistmisteni. Iseäranis ohtlikud on need pere, kallima ja sõprade puhul. Tähtis on hoida pilk peal ka pereliikmete, eriti vanemate inimeste tervisel.
Kui leiad end keerulisest olukorrast, püüa säilitada avatud meelt ning vajadusel põhjenda oma tegusid. Korraliku suhtlemisega annab lahendada enamiku suhteprobleeme. Kui oled vallaline, naudi elu täiel rinnal. Tiigriaasta on paras aeg oma eesmärkide poole liikuda.
Madu ei tohiks oma ajusid krussi mõelda

2013, 2001, 1989, 1977, 1965, 1953, 1941, 1929, 1929

Maod on peene tundeeluga ega armasta tühjast-tähjast rääkida ning proosaliste eluseikadega tegelda. Ta võib jätta laisa mulje, kuid tegelikult töötab tema pea nagu koorelahutaja ning ta on ärgas ja valvas. Kaootilises keskkonnas säilitab Madu raudse närvi ja suudab lahendused leida. Plaanide tegemine on selle tähemärgi esindajatele üldse omane, kuid tihtipeale ei usalda nad teisi piisavalt, et neidki oma tegemistesse kaasata. Ülim ettevaatlikkus võib tema lennukust takistada, umbusklik loomus halvendab suhteid ümberkaudsetega, kuid muidu on Madu hea huumorimeelega.
Tiigriaasta 2022 on Madude jaoks hea aeg, ehkki alati ei pruugi see niimoodi tunduda! Energiast pulbitsev aasta võib sulle su reserveerituses veidi stressirohkeks osutuda, kuid su rahulik ja diplomaatlik loomus on töökeskkonnas vägev trump. Võid avastada, et kolleegid käivad tänavu sinu juures alailma nõu küsimas.
Karjääril on lootust sel aastal õitseda ning rahaasjad edenevad ja oodata on ootamatut rahasüsti. See toob soodsaid tuuli ka pereellu. Hoia tulusate võimaluste suhtes silmad lahti, sest sind ümbritsevad heategijad, kes juhatavad sulle teed. Võid avastada, et Tiigri loomingulisus ja kunstianne inspireerivad sind. Kindlasti tuleks kehvemateks päevadeks raha kõrvale panna, kuid kaalu ka investeeringute mitmekesistamist ja pikaajalisema rikkuse kasvatamist.
Armuelu kulgeb Mao tähemärgi esindajatel sel aastal edukalt. Peaasi, et sa ülemäära palju ei mõtleks – see ajab ajud krussi. Madudel on vaja ka keelepaelu õgvendada. Sa ei tohi oma tundeid ja mõtteid endale hoida. Kui oled vallaline, võid tutvuda potentsiaalse partneriga, kes on ühtaegu hooliv ja pragmaatiline. Kindla paarilisega Madudele on oodata stabiilset suhet ja kodust elu. Pikaajalises suhtes Maod võiksid sel aastal kaaluda abieluplaanide pidamist. Kauases abielus siugudel tuleks keskenduda armusädeme taassütitamisele. Leidke mõni uus hobi, millega saaksite koos tegelda.
Et tervis püsiks tugev, tuleb stressi leevendamiseks aeg maha võtta. Sulle sobivad ideaalselt meditatsioon või vaiksed hobid, nagu aiandus.
Hobune võib leida armastuse oma nina alt

2014, 2002, 1990, 1978, 1966, 1954, 1942, 1930, 1928

Hobuseaastal sündinud on tulise loomuga, kuid positiivsed, südamlikud ja helded. Neid ümbritseb alati palju sõpru, sest nad saavad inimestega suurepäraselt läbi. Väike miinus: Hobune ei suuda saladusi pidada, nii et talle ei maksa delikaatseid asju pihtida. Seltskondlikkus võib Hobusele ka rahakoti peale hakata – tal on vaja kõikjal käia, kuid see nõuab kulutusi ning sääste ei saagi tekkida. Talle on omane ka püsimatus. Ettevõtmisi alustab ta suure vaimustusega, ent niipea kui tekib mõni väike takistus, kipub Hobune alla andma. Seetõttu süüdistatakse hobuseaastal sündinuid kohusetunde puudumises.
Algav Hiina aasta tõotab Hobuse tähemärgi esindajatele säravaid karjääriväljavaateid. Rahavood peaksid olema stabiilsed ning tähtede seis on soodne investeeringuteks. Tuleb vaid ise hakkaja olla, tublisti tööd teha ja mitte püssi põõsasse visata, kui mõni tagasilöök peaks tekkima. Õnneks ümbritsevad sind heasoovlikud inimesed, kes raskel ajal aitavad. Oma raha paigutamisel ole väga valvas: vaata, mis peitub pealtnäha tulusa projekti pinna all ning tee uurimistööd. Võiksid eelistada pigem väiksemaid, kuid see-eest usaldusväärseid investeeringuid.
Töö juures ole tänavu valvas ebaausate tüüpide suhtes. Tavaliselt ei vaevu sa tühistesse kontorinägelustesse sekkuma ning tänavu tulebki jamadest eemale hoida. Tiigriaasta võib panna kired lõõmama ja sinu neutraalne hoiak aitab potentsiaalseid konflikte juba eos lämmatada. Nii jääb sinu positsioon kõigutamatuks.
Ka kodus kulub rahulik ja erapooletu meelelaad marjaks ära, sest keegi pereliige võib su armuellu sekkuda ja su suhet ohustada. Mõtle, kellega võib olla tegu – või on neid mitu? Kõige tähtsam on oma partneriga aus olla. Nii saate kõigist katsumustest üle.
Vallaline Hobune võib 2022. aastal elu nautida ning mitut rauda tules hoida. Kuid tõelise armastuse otsimisel ei pruugi sa kaugele vaadata – juurdle, ega potentsiaalne partner sul otse nina all ole?
Lammas muutub ootamatult ekstravagantseks

2015, 2003, 1991, 1979, 1967, 1955, 1943, 1931, 1927

Lammas (ka Kits) kuulub vagurate loomade hulka. Kõige meelsamini näksiks ta haljendaval aasal rohtu ega tahaks aastaplaanidest ja efektiivsusest mitte midagi kuulda. Initsiatiivi haaramine pole sellele loomale omane – ta läheb sinna, kuhu läheb juhtlammas. Lammas on paindlik ja õrn, mis teeb temast mõnusa partneri nii eraelus kui tööl. Ühtlasi iseloomustab teda loomingulisus ja kunstianne. Kuid tundliku loomuga kaasneb tahtmine kõigile meele järele olla ja konflikte vältida.
Teisalt on rahumeelne lambuke hämmastavalt sitke ja vastupidav, isegi raudse tahtega. Probleemidega silmitsi seistes ei hakka lamba-aastal sündinu rapsima, vaid analüüsib kõike hoolikalt, koostab tegevusplaani ja viib selle edukalt täide.
Tiigriaastal peaks Lamba tähemärgi all sündinuid saatma edu ja rahaõnn. Kui oled oodanud karjääriredelil tõusmist, saabuvad nüüd edendamisvõimalused ja ka palk võib kerkida. Peaasi on püsida kahe jalaga maa peal ja tublisti tööd teha. Raha võib tulla nii kenasti, et tekib lausa ülejääk. Peaasi, et sa seda maha ei laristaks, sest tänavu lööb sinus välja ekstravagantne joon. Uued ärilised ettevõtmised õnnestuvad suure tõenäosusega.
Nii töös kui ka eraelus tasub teisi aidata – ükski heategu ei jää premeerimata. Oled tänavu seltskondlikum kui muidu, sest Tiiger annab sulle energiat juurde. See suurendab šansse kohata hingesugulastest sõpru, kellest mõnega võivad ootamatult hakata ka töised projektid susisema. Kuna sa tõmbad tiigriaastal inimesi ligi, on vallalisel Lambal hea võimalus tõeline armastus leida. Kuid ära kiirusta: kui potentsiaalne partner on sulle silma torganud, võta aega, et suhteid vaagida ja arendada. Püsivas kooselus Lammas võiks tänavu mõelda oma suhte ametlikuks tegemisele. Paarirahval on soodne aeg ka pisipere kavandamine plaani võtta.
Ahv peab partnerit tundma õppima

2016, 2004, 1992, 1980, 1968, 1956, 1944, 1932, 1926

Ahv on sarmikas, karismaatiline ja ääretult leidlik tegelane. Ahviaastal sündinud paistavad silma intelligentsuse ja nutikuse poolest. Raugematu uudishimu ja teadmistejanu tõttu on nad kõige õnnelikumad siis, kui saavad fakte ja infot sisse ahmida. Tagatipuks on neid õnnistatud peaaegu fotograafilise mäluga. Ahvid lahendavad omaenda ja ka teiste probleeme otsekui võluväel, mis toob kaasa väljateenitud imetluse nii lähedaste kui ka töökaaslaste ja äripartnerite silmis. Kiire taip võib muuta Ahvi veidi läbematuks, kuid õnneks lahtub tema viha kiiresti. Üldiselt on talle omane kaasasündinud taktitunne ja diplomaatlikkus, kuid vahel võib ta jätta veidi üleoleva mulje.
Sõpradele on Ahv ustav ning armuasjus on ta tuline ja kirglik, kuid võib kireobjekti suhtes kiiresti huvi kaotada ja uutele jahimaadele kulgeda. Selline püsimatus võib välja lüüa ka töiste projektide elluviimisel ning söömisel – Ahv ei malda lõunasööki nautida, vaid nakitseb pigem päeva jooksul mitu korda.
Veetiigriaasta ei pruugi Ahvi märgi all sündinutele just lust ja lillepidu olla, kuid asi pole ka nii kehv, kui algul paistab. Karjääris ei tohiks küll tagasilööke tekkida, kuid sul on hoolimata mugavast positsioonist kiusatus lisaraha teenida. Eks Ahvid ju armastavadki end liikvel hoida. Kuid tänavu peaksid tõsiselt mõtlema, enne kui tegutsema asud. Tiigriaastal jääb sulle mulje, et igaüks tahab kõike omamoodi teha. Olukorras, kus vankrit veetakse eri suundades korraga, võib Ahv endast välja minna.
Tähtede seis võib rahaasjad ohtu seada, kuid see ei tähenda hukatust. Tuleb lihtsalt finantsidega väga valvas olla. Praegu pole õige aeg suuri investeeringuid teha või sõbra pangalaenu käendada.
Seltskondlik elu peaks see-eest õitsema. Tutvud ühiste sõprade kaudu sümpaatsete isikutega, kellega sul on palju ühist. Kui oled vallaline, võid tunda kellegi poole tugevat tõmmet. Ent ka sellest pole midagi, kui sul on potentsiaalse partneri suhtes kahtlused ja kõhklused. Ära tee ennatlikke otsuseid ja õpi silmarõõmu paremini tundma.
Pulmapäeva paikapanekul tuleks hoolikalt tähtede seisu vaagida. Abielus Ahvid võivad silmitsi seista proovilepanekute ja katsumustega, kuid õnneks annab suhet rahumeelsete arutelude käigus parandada. Kui vaja, pöörduge paarinõustaja poole – isegi Ahv ei saa kõigist probleemidest omal jõul jagu.
Kukk ei tohi kallimat unarusse jätta

2017, 2005, 1993, 1981, 1969, 1957, 1945, 1933, 1925

Kukke peetakse Hiina horoskoobis enesekindluse ja intelligentsuse sümboliks. Kukeaastal sündinud on tihtipeale silmapaistvad isiksused, kes on targad, ausad ja kiire reageeringuga. Silmapaistev on ka nende välimus. Nad on efektsed rõivastujad (ja üpris edevad). Ettevõtlik ja kohusetundlik Kukk viib oma plaanid ellu ega salli jorutajaid, kes tema tempot alla tõmbavad. Töises keskkonnas on Kuke märgi all sündinud isik väärtuslik tegija, kes pakub välja häid lahendusi ja kelle kohusetundes pole mingit kahtlust.
Enesekindlus ja kriitilisus võib kahjustada Kuke suhteid ümberkaudsetega. Ta arvab, et tal on alati õigus, ning kipub seega moraali lugema, kuid ei taha samas teiste arvamust kuulda võtta. Läbematuse tõttu võivad aga hoogsalt alanud ettevõtmised soiku jääda. Kui Kukk oma upsakusest võitu saab ja õpib siiralt meelt avaldama, saadab teda edu ka inimsuhteis.
Kuke sodiaagimärgi esindajatele tõotab algav tiigriaasta tuua kuhjaga õnnestumisi ja säravat kulgemist. Rahamuresid ei tohiks olla ning aeg-ajalt võib kenake summa ootamatult pihku potsatada – näiteks preemia kujul. Äriasjad peaksid lennukalt edenema, niisiis võiks kaaluda investeerimist.
Õnnetähe all on tänavu ka Kuke inimsuhted. Õhus on romantikat ja vallaline Kukk võib alustada kuuma armulugu. Kindla partneriga Kuked peavad aga kandma hoolt, et sündmusrikas ja tegus aasta tema koduseid suhteid ei kahjustaks. Mõtle, ega sa ole kallimat unarusse jätnud. Kanna hoolt, et saaksite üheskoos kvaliteetaega veeta. Ülimalt tähtis on ka oma mõtete jagamine, see lähendab teid veelgi. Kõikvõimalikke lõbustusi tuleb tiigriaastal küllaga. Kukk ei tohiks aga liiga palju ringi rapsida. Võta aega ka endale, et närvid saaksid puhata. Tiigriaasta on küll kirglik, kuid tempot tuleb talitseda.
Koer võib end üksildasena tunda

2018, 2006, 1994, 1982, 1970, 1958, 1946, 1934, 1924

Koera märgi all sündinute tähtsamad iseloomuomadused on truudus ja ausus. Loomult on nad ettevaatlikud, mis tähendab, et sõprussuhte tekkimine võib kaua aega võtta. Ent kui Koer on sõbra leidnud, jääb ta talle alati truuks ja on valmis iga kell appi tõttama. Ka pereliikmena ja partnerina on Koer lojaalne ja aus. Ausust lahutab liigsest kriitilisusest siiski vaid pügalake – mõnikord võib tema verdikt tunduda lausa halastamatu. Lisaks on tal raskusi tervikpildi hõlmamisega ja oma vigade märkamisega. See võib viia teiste alusetu süüdistamiseni.
Koera-aastal sündinuid iseloomustab ka vaprus ja idealism. Neid omadusi läheb sul tänavu vaja, sest edu tagamiseks tuleb meeletult rügada. Neid Koeri, kes alles alustavad tööelu, saadab õnn ning avapauk kujuneb edukaks. Sissetulek peaks olema võrdlemisi stabiilne. Kui võimalik, tuleks ülejääk vihmasteks päevadeks kõrvale panna. Kuid rahaliste investeeringute asemel peaks Koer tiigriaastal investeerima hoopis enesearengusse ja -täiendusse. Õpi uusi oskusi. Raskusi võib tulla omajagu, kuid kuna oled töökas ja harjunud vaeva nägema, on sul sihikindel meelelaad, mis aitab katsumused seljatada.
2022. aastal võib Koera aeg-ajalt haarata kahtlushoog. Võid end koguni üksildasena ja otsekui pidetuna tunda. Kuid need ajad lähevad üle. Kui tunned, et rutiinne elu käib närvidele, võta midagi ette. Koerad ei tihka vahel oma arvamust välja öelda, olles varem oma avameelsuse eest nähvaka saanud. Kuid tiigriaastal ei tohiks sa halva mängu juures head nägu teha. Kui tunned, et tööl või kodus on sinu ja su ümberkaudsete vahel tekkinud distants, haara initsiatiiv enda kätte. Väljenda oma tundeid ja kartusi või korralda mõni tore ühine tegevus. Probleeme kallima või pereliikmetega ei tohi tänavu mingil juhul tähelepanuta jätta. Peaasi: ära tegutse impulsiivselt ka siis, kui Tiiger sind üles ässitab. Kõik laabub viimaks.
Siga pulbitseb uutest plaanidest

2019, 2007, 1995, 1983, 1971, 1959, 1947, 1935, 1923

Hiina sodiaagi viimane märk Siga sümboliseerib juba ammustest aegadest rikkust ja vedamist. Kärssnina on vagur, ei taha kellelegi liiga teha ning võib inimestele rikkust tuua. Lisaks äratavad tema prullakas nägu ja armas rõngassaba teistes heldimust. Siiras ja aus Siga on kuldse südamega ning kuulab alati ära, mis sõbral hingel. Ta oskab head nõu anda. Seetõttu imetlevad teda paljud. Siga ei lähe kunagi raevu – kui tema kannatus peaks katkema, ei järgne sellele dramaatilist arveteklaarimist.
Teisalt ei peeta Hiinas Siga eriti targaks – ta armastab süüa ja magada ning kosub kiiresti. Nii on sea-aastal sündinutele omane teatav laiskus ja kohmakus.
Tiigriaastal purjetab Siga läbi elu otsekui täispurjes laevukesega. Edu saadab sind nii töös kui ka eraelus. Kuna oled hingelt avali, entusiastlik ja julge, siis klapid sa tiigriaasta energiaga suurepäraselt. Su pea pulbitseb uutest plaanidest ning sa näed kõikjal võimalusi, millest kinni haarata. Kui oled algaja ettevõtja ja kapitali jagub, märkad, et sinu plaanid tiivustavad kolleege või investoreid, kes on valmis kampa hakkama ja su unistused ellu viima.
Oled niigi hea suhtleja ja võrgustike looja, kuid tänavu on see oskus sul eriti hästi käpas. Iseäranis vungikad ja jõulised on 1983. aastal sündinud Vesisead ja 1995. aastal sündinud Puusead. Kui sa pole veel armastust leidnud, aitab seltskondlik suhtlus sul potentsiaalsete kandidaatidega tutvuda. Tiigriaastal võib Siga leida püsiva armuõnne. Väike märkus: sa armastad küll luksust, kuid hoidu tänavu oma rikkusega eputamast. Püsipartneriga Seal on kodused suhted harmoonilised ning perre võib lisanduda lapski.

Autor: Triin Tael,

Jaga
Back to top button