Pühapäev , 3 märts 2024
Erakorralised uudised
zach lucero fwjsBPbRm4g unsplash

Soomes beebi röövinud naine võeti kinni

ARTIKKEL: USKUMATU: Soomes röövis naisterahvas vastsündinud lapse

Soome edelaosas Huittinenis vastsündinud lapse röövimises kahtlustatud 21-aastane Pori naine peeti kinni Helsingisse teel olnud bussis.

Tegemist oli bussifirma Satakunnan liikenne bussiga. Firma liikluskorraldaja Petteri Hurskainen rääkis MTV uudistele, et neljapäeval peatati Helsingis Meilahtis suurejoonelise politseioperatsiooni käigus Porist Helsingisse sõitnud buss.

Bussijuht rääkis, et olukord sarnanes väga Ameerika filmides nähtule. Tee blokeeris kaks autot ja peatudes sõitsid kurvis kaks autot taha ja veel kaks külgedele. Seega osales operatsioonis kokku kuus politseiautot, selgitab Hurskainen.

Pärast seda arvas bussijuht, et nad ei tule ilmselt turvavöösid kontrollima, jätkab ta.

Hurskaineni sõnul kontrollis politsei kiiresti bussi 28 reisijat, ja leidisid otsitava naise bussi tagaosast.

Naine ja temaga koos olnud väike laps võeti politsei poolt valve alla. Hurskaineni sõnul ei olnud olukorraga seoses mingit draamat ja kõik käis kiiresti.

Bussi liikumisest nägin, et Meilahtis seisis buss neli minutit. Politsei poolt oli tegemist väga osava operatsiooniga, hindab liikluskorraldaja Hurskainen.

Buss jätkas pärast kinnipidamist oma teekonda tavapäraselt.

Liikluskorraldaja Hurskaineni sõnul polnud bussijuht enne politseioperatsiooni lapseröövis kahtlustatavale 21-aastasele naisele tähelepanu pööranud.

Ta ei mäleta seda inimest, see tähendab, et temaga seoses polnud märgata midagi ebatavalist.

Politsei kahtlustab, et 21-aastane Pori naine ründas Huittinenis eelmise nädala neljapäeval, 28. septembril talle võõrast naist ja võttis seejärel temalt vastsündinud lapse. Naine peeti Helsingis kinni vaid paar tundi hiljem.

Politsei pole vahistamise üksikasju avalikult kommenteerinud. Uurimise juhi sõnul annab politsei juhtunu kohta täpsemat infot kõige varem nädala lõpuks.

Vabaduse võtmises ja vägivallatsemises kahtlustatav 21-aastane naine määrati pühapäeval eeluurimisvanglasse. Väidetavalt pole naisel varasemat kriminaalkaristust. Aadressiandmete põhjal on ta elanud Poris.

Vaata ka:

man g15686e850 640

4 pisiasja, mida mehed pärast lahutust naistelt otsivad

Pärast lahutust võivad meeste ootused ja vajadused suhetes oluliselt muutuda. Nad võivad otsida omadusi ja

ian schneider PAykYb 8Er8 unsplash

3 viisi, kuidas kedagi nii hästi armastada, et ta tunneks end teie suhetes turvaliselt

Armastuse väljendamine viisil, mis paneb teie partneri end suhtes turvaliselt tundma, on suhete alustala. Siin

error: Sisu on kaitstud!