Pühapäev , 3 märts 2024
Erakorralised uudised
zach lucero fwjsBPbRm4g unsplash

USKUMATU: Soomes röövis naisterahvas vastsündinud lapse

Edela-Soome politsei uurib neljapäeval Satakuntas juhtunud erakordset ja rasket kuritegu. Politsei teatel kahtlustatakse naist oma ohvri ründamises ja seejärel vastsündinud lapse endale võtmises.

Politsei teatel toimus kahtlustatav kuritegu Huittinenis neljapäeval, 28. septembril päevasel ajal. Teineteisele varasemast võõrad naised kohtusid ühise metsajooksu ajal, vahendab Iltalehti.

Kuriteos kahtlustatav naine soovitas sotsiaalmeedias suheldes ühist metsajooksu. Politsei praegustel andmetel oli kahtlustatava algatatud kontakti põhjuseks see, et kannatanul oli vastsündinud laps.

Naist kahtlustatakse metsajooksule kutsutud ema rängas ründamises ja vastsündinud beebi enda valdusesse võtmises.

Politsei tabas kahtlustatava paar tundi hiljem Helsingis samal päeval omaenda aktiivse uurimistegevuse tulemusel. Kahtlustatava valduses olev laps pääses vigastusteta.

Juhtumit uuritakse kui vabaduse võtmist raskendavatel asjaoludel ja vägivallatsemist. Kuriteos kahtlustatav naine on täna, pühapäeval kohtu otsusega vahistatud.

Politseiuurimise korrapidaja, kriminaalkomissar Valtteri Kemppi uurimise praeguses etapis asja kohta täpsemalt infot ei andnud.

Juhtumi uurimise juht annab asjast täpsemalt teada eeluurimise edenedes, kui see on uurimislikult võimalik – kõige varem algava nädala lõpus.

Vaata ka:

man g15686e850 640

4 pisiasja, mida mehed pärast lahutust naistelt otsivad

Pärast lahutust võivad meeste ootused ja vajadused suhetes oluliselt muutuda. Nad võivad otsida omadusi ja

ian schneider PAykYb 8Er8 unsplash

3 viisi, kuidas kedagi nii hästi armastada, et ta tunneks end teie suhetes turvaliselt

Armastuse väljendamine viisil, mis paneb teie partneri end suhtes turvaliselt tundma, on suhete alustala. Siin

error: Sisu on kaitstud!