Uudised

Sõit pühadeks koju teeb vaeseks! Autopilet Helsingist Tallinna maksab 400 eurot

Pikad lihavõttepühad meelitavad paljusid Soomes töötavaid eestlasi koju sõitma. Liinilaeva autopilet on see tõttu kerkinud ulmelistesse kõrgustesse.

Kui laevapileti ostmisega on jäädud viimasele minutile, siis tuleb end valmis panna halvaks üllatuseks. Koju jõudmiseks tuleb oma kukrut päris korralikult kergendada.

Kui tavapäraselt võib autopileti saada Tallinki liinialaevale 28 euro eest, siis selleks, et juba täna õhtul kodus olla peab 19:15 väljumisele Helsingist ostma pileti hinnaga 399 eurot. Suuremaid lootuseid ei saa panna ka homsetele väljumistele, sest siis pole enam üldse autokohti Ekeröline laevadel ning Tallinki ja Viking Linega saab koju alles hilisõhtul 175-300 euro eest

„Tallinki Tallinna-Helsingi laevaliinil on tõepoolest hetkel erakorraliselt tekkinud suurem nõudlus, tingituna nii pühadest, kui ka laeva Star plaaniliste tehnohooldustööde pikenemise tõttu. Laev Star naaseb täna plaanilisest tehnohooldusest Poolast ja siirdub juba neljapäeval, 14. aprillil, liinile oma tavapärase liinigraafiku alusel,” kommenteerib olukorda Tallink Grupi müügidirektori Marina Jõgi. Ettenägelikult lisas ettevõte pühadeperioodiks juba eelmisest neljapäevast liinile teenindama ka laeva Victoria I.

Loe edasi SIIT
Allikas. Õhtuleht

Jaga
Back to top button