Erakorralised uudised
mallukas

Skandaalne paljastus: Mallukas süüdistab Lauri Pedajat alaealisega suhtes.

Eesti tuntud blogija Mariann Treimann, tuntud ka kui Mallukas, tegi hiljuti avalikuks skandaalse teabe, mis puudutab näitlejat ja saatejuhti Lauri Pedajat. Treimann, kes on 33-aastane, postitas kolmapäeval oma blogis, kuidas ta oma uue kallima, Tomase abil sai teada, et 36-aastane Pedaja on väitnud, et tal oli suhe alaealise Mallukaga, kui ta ise oli 19-aastane. See tähendab, et suhe oli Pedaja poolt väidetavalt toimunud ajal, mil Mallukas oli alaealine. Selle paljastuse tulemusena on juhtumiga seoses kaasatud politsei.

Blogipostituses kirjeldab Treimann, et sai teada selle info uue elukaaslase Tomase poolt näidatud sõnumitest, kus Pedaja oli väidetavalt kirjutanud oma suhtest Mallukaga. Olukord on eskaleerinud ning nüüd on asjaga tegelema asunud ka õiguskaitseorganid.

Pedaja tunnistab skandaali valguses Õhtulehele, et tema abielu Getheliga on karil. „Oleme juba pea kaks kuud lahus, aga ma ei tahaks teda siia skandaali segada. See ei puuduta Gethelit. Lahutus ei ole sisse antud, aga oleme kohe-kohe lahku kolimas,” nendib Pedaja vastusteks pikemalt ringlemas olnud kuulujuttudele, et nende suhtega pole kõik korras.

Loe edasi SIIT
Alliaks: kroonika.delfi.ee

Vaata ka:

horoskoop numbrid

Tervise ja Heaolu Horoskoop – Laupäev 13. juuli 2024

Lõvi (23. juuli – 22. august) Sinu energiatase võib täna olla kõrgem kui tavaliselt. Kasuta

horoskoop minuaeg.com

Tähemärgid, kes on sunnitud tõele vastu astuma (heas või halvas) Laupäev 13. juuli 2024

Heas mõttes: Kaljukits – Kaljukitsed võivad leida end olukorrast, kus neil tuleb tunnistada oma saavutusi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *