Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
Tallink Silja Europa

Skandaal Tallinki laeval: Laeval toimus orgia.


Suur grupp partnerivahetajaid ilmus möödunud nädalavahetusel Silja Symphonyle, mis sõitis Helsingist Stockholmisse. Grupi käitumine muutus teiste reisijate seas mõnikord ebaviisakaks.

Sellest teatas esimesena Ilta-Sanomat, kes intervjueeris juhuslikult samale kruiisile sattunud reisijat. Reisija sõnul kuulis ta öösel laeval karjumist.

“Kui seltskond hakkas purjus olema, läks olukord käest ära. Laeval oli kaasreisijate hulgas ka peresid ja lapsi,” räägib ta IS-ile.

Tallink Silja kommunikatsioonijuht Marika Nöjd ütleb Iltalehele, et laevafirmal polnud eelteavet mõne saja inimese suurest grupist, kes olid teinud üksikuid broneeringuid.

“Saadud teabe kohaselt hoiti kajutikoridorides uksi lahti. Kajutis oli näha alastust,” kinnitab Nöjd.

Tema sõnul häiris mõningaid inimesi partnerivahetajate riietus. Nöjd ei oska täpsemalt öelda, milline riietus neid häiris.

Ilta-Sanomatele ühendust võtnud kaasreisija sõnul on avalikes ruumides olnud alakleidid ja seksitarvikud. Gruppi kuuluvad inimesed tunti ära punastest käepaeltest.

Nöjd ütleb, et laevapersonal oli soovitanud grupil sulgeda kajutikoridoride uksed ja käituda viisakalt.

Muus osas kinnitab Nöjd, et nädalavahetuse kruiis oli tavaliselt rahulik. Partnerivahetajate kohta on saadud vaid mõned üksikud tagasisided.

Grupibroneeringud on soovitatavad Suurte gruppide puhul soovitatakse teha kruiisi grupibroneering, et laevafirmal oleks teave sellest. Sel juhul saab ka laevafirma teavitada teisi reisijaid.

“Näiteks kui tuleb mõni tudengigrupp, anname sellest teada teistele reisijatele, et nad oskaksid valmistuda. Kui on väga eriline teema, oleks parim broneerida terve laev ainult enda kasutusse. Sellega vältitakse niinimetatud kokkupõrkeid,” selgitab ta.

“Partnerivahetust võib muidugi harrastada ka nii, et see ei häiri teisi reisijaid. Ma ei tea, miks see siin teistele reisijatele häiriumust tekitas,” jätkab Nöjd.

Vaata ka:

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

error: Sisu on kaitstud!