Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
942856 10153458474087810 889234364295162234 n

SEB-s saab kogutud mündid kanda tasuta arvelduskontole

SEB-s saavad kõik erakliendid 28. veebruarist – 13. märtsini tuua kogutud mündid Tallinna Tornimäe ja Tartu kontorisse ning kanda need tasuta oma arvelduskontole intressi teenima.

„Jätkusuutlik mõtteviis on panganduses tähtis kõigis valdkondades. Mündikorje vähendab sularaha keskkonnajalajälge ning hoiupõrsastest, lauasahtlitest ja taskutest müntide ringlusesse tagasitoomine vähendab uute müntide tootmist. Omalt poolt toetame Eesti Panga ja Omniva edukalt käivitunud ühiskampaaniat, mille käigus on kogutud juba üle 3 miljoni mündi,“ selgitas SEB jaepanganduse valdkonna juht Ainar Leppänen.

Säästud hakkavad arvelduskontol intressi teenima

„Kandes müntides kogutud säästud arvelduskontole, saab eraklient oma rahalt kohe ka intressi teenima hakata, sest SEB maksab eraklientide arvelduskontol olevatele kuni 5 000-eurostele säästudele intressi 0,4% aastas,“ täiendas Leppänen.

0,4% intressimäära arvestus toimub automaatselt eurodes arvelduskontodele. Intressi arvestatakse arvelduskontodel hoitavalt rahalt igapäevaselt päeva lõpu seisuga ja see makstakse välja kord kuus. Intressi maksab SEB kõikidele eraisikute säästudele, sõltumata paketi olemasolust ja kliendistaatusest.

Mündikorje raames saavad SEB erakliendid enda kätte kogunenud euromünte tuua Tallinna Tornimäe ja Tartu kontorisse. Teenust pakutakse kampaania raames tasuta 28. veebruarist – 13. märtsini. Oma kogutud müntide ja sentide sissemakseks on vajalik, et kliendil oleks kaasas dokument ja olemas SEB erakliendi arvelduskonto, sest summa kantakse kontole. SEB-s on alaealistele kuni 100 euro väärtuses müntide kandmine oma arvelduskontole ühes kalendrikuus alati tasuta, suurema summa korral kehtib tavahinnakiri.

Vaata ka:

tallinna linnavalitsus

Tallinna Linnavalitsus premeeris ametnikke suurte preemiateg

Preemiaülekanne Tallinna linnavalitsuse ametnikele: Linnasekretär Priit Lello allkirjastatud käskkirjaga premeeriti hea töö eest. Eelmise linnavalitsuse

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist: “Maapiirkondade heaolu nimel astutud sammud ei täitnud ootusi”

Regionaalminister Madis Kallas (SDE) teatas teisipäeval oma lahkumisest ametist. Kallase volitused ministrirollis lõppevad südaööl. “Ministriks

error: Sisu on kaitstud!