Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
942856 10153458474087810 889234364295162234 n

SEB pakub pangakontorites viipekeelset nõustamist

SEB pakub Tallinna, Tartu ja Pärnu kontorites võimalust saada nõustamist viipekeelse tõlkega. Teenus on klientidele tasuta.

Vähemalt kord aastas soovivad paljud kliendid põhjalikumat nõustamist, kuidas oma rahaasju edukalt korraldada, pidades nõu laenuvõimaluste, raha kogumise, investeerimise ja kindlustuse teemadel. Kurdile või vaegkuuljale, kelle emakeeleks on viipekeel, on asjaajamine ilma tõlgita raskendatud. SEB soovib olla ligipääsetav kõikidele klientidele – tasuta tõlketeenus pangakontoris aitab pakkuda vajalikku tuge finantsalastes küsimustes.

SEB kehtestab eraklientide arvelduskontole intressi

„SEB alustas kolmes suuremas pangakontoris viipekeelse tõlke teenuse pakkumist juba neli aastat tagasi, 2019. aastal. Meie jaoks on kõik kliendid võrdselt olulised. Viipekeelne nõustamine vähendab suhtlusbarjääri, kasvatades kurtide ja vaegkuuljate ligipääsetavust kriitilise tähtsusega pangateenustele,“ selgitas SEB jaepanganduse valdkonna juht Ainar Leppänen.

Klientidel, kes soovivad nõustamist viipekeelse tõlkega, palume esmalt võtta ühendust meie koostööpartneri Viipekeeletõlkide OÜ-ga, andes neile teada, millises kontoris, linnas, kuupäeval ja kellaajal teenust vajatakse. Viipekeelse tõlkega nõustamine on võimalik SEB Tallinna, Tartu ja Pärnu pangakontorites.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!