Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
rootsi

Rootsi tühistab riiki saabuvatelt välismaalastelt koroonatesti nõudmise

Rootsi valitsus teatas teisipäeval, et tühistab riiki saabuvatelt välismaalastelt koroonatesti nõudmise. Negatiivse testi esitamise nõue jääb kehtima veel kuni reedeni.

“Koroonaviiruse omikroni variant on riigis nii laialdaselt levinud, et Rootsi saabuvad reisijad ei mõjuta enam selle levikut ühiskonnas,” teatas teisipäeval Rootsi valitsus.

Rootsi valitsus kehtestas detsembri lõpus nõudmise, et kõik välismaalased peavad ette näitama negatiivse tulemusega koroonatesti, mis ei tohi olla vanem kui 48 tundi. Nõue jõustus 28. detsembril.

Meedet taotles riiklik terviseamet koroonaviiruse ja selle omikroni variandi kiire leviku tõttu maailmas. Erand tehti vaid taanlastele, kes sõidavad läbi Rootsi Bornholmi saarele. Neil tuleb tõestada vaktsineeritust või esitada test, mis ei tohi olla vanem kui nädal.

Allikas, Err.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!