Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
robert sarv

Robert Sarv esindab koroonateemalisi masskaebuseid.

Vandeadvokaat Robert Sarv on võtnud südameasjaks esindada neid inimesi, kes tunnevad ennast piirangute tõttu diskrimineerituna. Koos enda advokaadibürooga on Sarv välja töötanud paketi, mille põhjal saadab igal nädalal temani laekunud kaebused ja pretensioonid kohtusse.

Veidi enam kui saja euro eest saadetakse kohtusse nende soovijate kaebused, kes tunnevad, et valitsuse otsused piiravad nende inimõiguseid. Robert Sarv toob näideteks soovi vaktsiinipassita restorani külastada, ei soovita valetada ja sõbra tõendit kasutada või ei taheta vaktsineerida.

Advokaadibüroo Emeraldlegal taotleb antikehade ja läbipõdemise tõendite tunnustamist ning piirangute kaotamist ehk diskrimineerimise lõppemist. Süsteem on lihtne. Tuleb teha büroole ülekanne, saata oma andmed ja kaebuse sisu ja volitus ning ülejäänu eest hoolitseb juba advokaadibüroo. Pretensiooni esitanud inimene ei saa ühtegi kirja, kõnet ega kutset, tema eest tehakse kõik otsused. Motivatsiooniks lubab Sarv töötades kuulata Tõnis Mägi «Koitu» ja positiivsete lahendite korral suure peo teha.

Loe edasi SIIT
Allikas. Postimees.

Vaata ka:

Taroskoop- Esmaspäev 22 aprill 2024

Täna, 22. aprillil 2. aprillil 2024, on Päike Sõnnis, tuues kaasa rahu ja tasakaalu energiat.

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 22 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Võtke aega enda eest hoolitsemiseks ja stressi maandamiseks. Pöörake

error: Sisu on kaitstud!