Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
Kalle Grunthal

Kalle Grünthal: Maski võite taskus, käes või kukla taga kanda. Peaasi, et kannad

EKRE liige Kalle Grünthal on võtnud ette Vabariigi Valitsuse korralduse 373, millega kehtestatakse maski kandmise kohustus ja tõlgendab seda omal moel.

Grünthali Facebooki postituses julgustab ta heade juriidiliste teadmistega inimesi maski taskus, käes või kukla taga kandma. Kommentaariumis lisab «stiilinäite» ka naine, kellel on küll mask ees, kuid selle nägu kattev tekstiiliosa on välja lõigatud.

rünthal selgitab, kuidas tema antud määrusest aru saab.

«MASKIKANDMISE KOHUSTUSEST

Võtsin huvi pärast ette Vabariigi Valitsuse korralduse 373, millega kehtestatakse maski kandmise kohustus.

Nimetatud kohustus on sõnastatud järgmiselt:

«1) sõnastada punktid 8 ja 8 märkega 1 järgmiselt: 8. Avalikus siseruumis on isikul kohustus kanda kaitsemaski. Tegevuse eest vastutav isik on kohustatud tagama avalikus siseruumis kaitsemaski kandmise kohustuse täitmise.»

Mina saan asjast nii aru, et avalikus kohas peab olema mask kaasas ja seda peab ainult kandma. Ehk siis see tähendab seda, et minu kohustus on lihtsalt kanda maski ükskõik kus kohas see ka ei asuks.

Loe edasi SIIT
Allikas Postimees

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!