Esmaspäev , 4 märts 2024
Erakorralised uudised
ekre

Riigikogu lükkas tagasi EKRE ühe eelnõu

Riigikogu lükkas tänasel istungil tagasi eelnõu, millega sooviti, et valitsus asuks reguleerima putukaid sisaldavate toitude märgistamist ja müüki.

Riigikogu lükkas tagasi Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni esitatud Riigikogu otsuse „Putukate ja putukaid sisaldavate toitude ja toodete erimärgistamise ja müügi kohta“ eelnõu (222 OE), millega sooviti, et valitsus kehtestaks kolme kuu jooksul putukate ja putukaid sisaldavate toitude ja toodete erimärgistamise ning nende eraldi eksponeerimise korra kauplustes ja müügikohtades.

Läbirääkimistel võttis sõna Arvo Aller Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioonist.

Lõpphääletusel toetas eelnõu seitse, vastu oli üks ja erapooletuks jäi samuti üks Riigikogu liige. Otsuse vastuvõtmiseks olnuks vaja koosseisu häälteenamust ehk vähemalt 51 häält.

Ettekandja puudumise tõttu ei arutanud Riigikogu täna Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni esitatud Riigikogu otsuse „Ettepaneku tegemine Vabariigi Valitsusele teha ettevalmistused referendumi korraldamiseks abielu mõiste määratlemiseks“ eelnõu (261 OE). Riigikogu kodu- ja töökorra seadus näeb ette, et kui ettekandja ei viibi päevakorraküsimuse arutamisel, siis ei ava istungi juhataja küsimuse arutamist ja arutelu lükkub järgmisesse töönädalasse.

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com 2

5 imelise horoskoobiga sodiaagimärki pühapäeval 2. märtsil 2024

1. Jäärad: Täna on teie päev särada! Tunnete end energilisena, enesekindlana ja valmis vallutama maailma.

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Pühapäev 3. märts 2024

Jäär: Täna on hea päev oma partneriga ausateks ja avatud vestlusteks. Võid tunda end eriti

error: Sisu on kaitstud!