Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
Tarokaart

Reede 20.01 Tarokaart on KARIKAD

Võib-olla tasuks Sul mõelda praegu pigem sellele, et võtta veidi aeg maha ning keskenduda nendele asjadele, mis lõpetamist vajaksid. Nende asjade juures oled enda jaoks juba sihid paika pannud ning nüüd tuleks asuda lihtsalt nende asjadega tegelema.

Võimalik, et tänane päev toob Sinu jaoks kaasa mõningaid kaotusi, kuid millised need kaotused olema saavad, pole selge. Kindlalt võib aga väita, et need kaotused ei tee Sulle erilist valu ja ei tekita raskusi. Sul tuleb nende kaotuste tulemusena ehk oma mõningaid harjumusi muuta või tuleb Sul kohaneda uute esilekerkinud situatsioonidega.

Mõningad varasemad hirmud võivad täna esile kerkida. See juhtub seda tugevamalt, mida vähem oled oma hirmudele varem tähelepanu pööranud. Nüüd võiksid veidikeseks maha istuda ning mõelda sellele, kas need hirmud on ikka õnnestunud. Tasuks rääkida ka mõne sellise inimesega, keda saaksid usaldada. See annaks Sulle praegu edaspidiseks kindlustunnet. Sul ei ole võimalik nendest hirmudest tänase päeva jooksul vabaneda, kuid piisava tahtejõuga avaksid selleks kindlasti tee. Pead õppima leppima oma minevikuga ning võtma seda kui oma eluosa ja kui elukogemust.

Uute kogemuste saamine on Sulle täna oluline. Seepärast otsid täna mõningaid selliseid võimalusi ja situatsioone, kus Sul oleks võimalik oma kogemustepagasit täiendada. Jälgi tähelepanelikumalt ka seda, mida teised inimesed Sulle räägivad ja Sulle soovitavad. Selles võib vägagi edukalt peituda võti Sinu edaspidiseks eduks.

Vaata ka:

unnamed 1

Veteranipäeva puhul heisatakse Eestis lipud

Teisipäeval, 23. aprillil on veteranipäeva puhul Eestis lipupäev. Eesti lipu heiskavad kõik riigi- ja omavalitsusasutused

Voru v Osula korvalhoone leekides

Lõuna päästekeskuse sündmused 19.-22. aprill

Tartumaa20. aprillil kell 17.15 teatati, et Kastre vallas Haaslava külas põleb elumaja. Selgus, et süttinud

error: Sisu on kaitstud!