Wednesday , 19 June 2024
Erakorralised uudised
pregnant 649039 1920

4 tähemärki, kes võivad jaanipäeval jääda beebiootele

  1. Vähk (21. juuni – 22. juuli) – Vähkide jaoks on jaanipäev eriline, kuna see langeb nende sünnipäevade ajale. Vähkidele meeldib lähedust ja perekonda, mis võib kaasa tuua romantilisi hetki ja suurendada raseduse tõenäosust.
  2. Skorpion (23. oktoober – 21. november) – Skorpionid on kirglikud ja intensiivsed. Jaanipäeva tähistamine võib nende jaoks olla eriti tähendusrikas, luues romantilisi olukordi ja võimaldades neil oma partneriga lähedasemaks saada.

Loe teisi horoskoope SIIT

  1. Kalad (19. veebruar – 20. märts) – Kalad on tundlikud ja empaatilised, mis võib panna neid jaanipäeval eriti avatuks ja vastuvõtlikuks partneri soovidele. See võib soodustada lähedust ja suurendada raseduse tõenäosust.
  2. Ambur (22. november – 21. detsember) – Amburid on optimistlikud ja armastavad seiklusi, mistõttu jaanipäev võib olla nende jaoks eriliselt põnev. Romantiline ja lõbus aeg partneriga võib soodustada lähedust ja suurendada raseduse tõenäosust.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Toila vallas varastati 40 000 euro väärtuses töömaterjale

19.06.2024 Ida prefektuuri ööpäevainfo Ida-Virumaa Vargused 17. juunil avastati töömaterjalide vargus Toila vallas. Vargusega tekitatud

Sander Danil SEB pank

Positiivse suve ootuses

Üleilmsed aktsiaturud taastusid mais aprilli korrektsioonist ja indeksid tegid uusi kõigi aegade tippe. Kuu lõpus