Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Raplamaal hukkus tulekahjus inimene

Täna kell 17:36 teatati häirekeskusele, et Rapla vallas Hagudi alevikus põleb ühekordne eluhoone ning esmase info kohaselt võis majas olla inimene.

Kohale saabunud päästjad leidsid eest elumaja, millest tuli paksu suitsu ning alustati koheselt suitsusukeldumisega. Põlevast majast leidsid päästjad päästetööde käigus ühe inimese surnukeha. Päästjad leidsid põleva eluhoone trepil meesterahva, kes sai tulekahju tõttu vigastada ja viidi kiirabiga haiglasse.

Loe ka: Türi vallas hukkus ATV õnnetuses 42-aastane naine

Loe ka: Kehtna vallas hukkus mootorsaani õnnetuses 35-aastane mees

Sündmuskohale saabunud päästjad alustasid koheselt kustutustööde ja suitsusukeldumisega. Kustutustöödel osalesid päästemeeskonnad Rapla, Kohila, Märjamaa, Tõdva, Kehtna komandodest ja Kehtna vabatahtlikud päästjad. Kell 18:26 tulekahju lokaliseeriti. Hetkel lõplikud kustutustööd kestavad. Tulekahju tekkepõhjused selgitab välja edasine menetlus.

Päästeamet tuletab meelde, et töökorras suitsuandur aitab avastada tulekahju selle algfaasis ning annab võimaluse hoonest ohutult väljuda. Samuti on alates 2022. aastast kohustuslik hoonetes, kus on tahkeküttel küttekolded, vingugaasi anduri olemasolu.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!