Uudised

Rakvere linnapea Triin Varek jäi kolm kuud pärast raskelt põdemist taas koroonasse

Rakvere linnapea Triin Varek andis teada, et tegi esmaspäeval enne kontorisse tulekut turvalisuse mõttes kodus koroona kiirtesti. Hoolimata sellest, et ta koroonat alles oktoobri lõpus põdes, osutusid positiivseks nii kiirtest kui ka PCR-test.

Triin Varek tunnistas, et nii kiiresti taasnakatumine tundub uskumatu. “Enesetunne on praegu hea, sümptomitest nohu ja valus kurk,” märkis linnapea. Esmaspäeva hommikul testides oli tal kurk vaid kergelt kähe.

Jääkpositiivset tulemust testid näidata ei tohiks, kuna kiirteste on Varekute peres tehtud usinasti, kolm korda nädalas, ning Triin Vareku enda puhul on need pärast tema koroonast tervenemist näidanud negatiivset tulemust.

Triin Varek oli vaktsineeritud, kuid nüüd juba kõhklev: “Olen siiski veendunud, et vaktsineerimine kaitseb ühiskonda, kuid sellesse ei peaks suhtuma kui võluvitsa, sest elanike jagamine vaktsineerituteks ja mittevaktsineerituteks näib viirusekriisi praeguse olukorra juures aegunud, kuna pidurdumatult haigestuvad mõlemad. Ka värskelt kolmanda, tõhustusdoosi saanud inimesed.“

Keskerakonda kuuluv Varek loodab, et valitsus võtab kiiresti ja tõsiselt arutlusele kiirtestide olulisuse

Jaga
Back to top button