euro

Rahaline mõistatus Tartus: 24-aastase naise kontolt kadus suurem summa raha

Lõuna prefektuur 17.11.2023

Tartumaa Kelmus

16. novembril laekus politseile teade, et Tartus elava 24-aastase naise kontolt on kadunud raha summas 720 eurot. Juhtunu uurimiseks alustati kriminaalmenetlus.

Vargus

16. novembril alustati kriminaalmenetlus selles, et ajavahemikul 11. kuni 13. november on Tartus asuva kaubanduskeskuse rattahoidjast varastatud musta värvi ja pruuni sadulaga meeste käikudeta linnaratas. Kahju kokku 220 euro.

Viljandimaa

Omastamine

16. novembril laekus politseile teade, et Suure-Jaanis elava mehe pangakaart on sattunud talle tuttava mehe kätte, kes on sealt kannatanu nõusolekuta võtnud raha. Kahju ja juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Vargus

16. novembril laekus politseile teade, et Viljandis Lossi tänaval asuvalt asutuse territooriumilt on varastatud punast värvi Audi 80 registreerimisnumbriga 490ASI. Politsei palub kõigil, kes on sõidukit näinud või kel on infot selle asukoha kohta, anda teada aadressil kaarle.kumer@politsei.ee.

Piiriturvalisus

16. novembril fikseeriti Piusa kordonis sõiduauto liikumine Setomaa vallas. Piirkonda läks kontrollima autopatrull. Piirkonnas tuvastati Eesti kodanik, kes andis patrullile vastuolulisi selgitusi enda liikumise kohta. Samuti leiti ümbrusest kolm musta kilesse pakitud kasti, milles olid sigaretid. Inimese ja leitud sigarettidega tegeleb edasi maksu- ja tolliamet.

Vaata ka:

paola chaaya eAkjzXCU0p0 unsplash

Minu Abort Päästis Mu Elu

Mõnikord viivad elu teed meid kohtadesse, mida me ei osanud oodata ega planeerida. Mõnikord seisame

TalkAboutDeath 900

Kuidas Rääkida Lastega Surmast

Surma teema võib olla keeruline ja tundlik, eriti laste puhul. Siin on mõned juhised, kuidas