Laupäev , 9 detsember 2023
Erakorralised uudised
eur

RAHA TEENIMINE, RAHA ON ENERGIA

Mõned päevad tagasi käskis siin üks lugeja meil ( Valgustöötajatel) tööle minna. See inimene elab raskes programmeerimises, kes mõistab töötegemise all tõenäoliselt rasket füüsilist tööd, taipamata et tööks saab nimetada ka vaimset tööd ja isegi ainult kõrgema sageduse hoidmine on töö mis on praegusel hetkel kõige olulisem, mida igaüks teha saab. Kui Kristus oleks jäänud vaid puusepaks ja teinud rasket tööd, kas maailm oleks teda teadnud ja kas maailm oleks siis muutunud?

Müüt raskest töötegemisest ja raha teenimisest on meile peale surutud vana maatriksi poolt palju aastaid. See paneb meid uskuma, et peab palju töötama ja ennast müüma, et ellu jääda. See muudab keha ja lihased kõvaks ja pingule. Selline inimene kalkuleerib alati: kui ma seda teen mis ma siis vastu saan selle eest? Keha liigutatakse vaid siis, kui see kasu toob. Kuidas saab sellest välja astuda? Kui iga päev hakata tegema midagi, mis mitte mingit kasu ei too, lihtsalt niisama ilma põhjuseta hakata end liigutama ja andma ilma vastusaamise ootuse ja lootuseta. Sest kui saamine ja ahnus on kütuseks, on tagajärjeks masendus ja kõige tegemine vastu tahtmist. Elujõud tühjeneb sellises inimeses väga kiiresti, tuntakse väsimust, kurnatust ja tahtmatust midagi teha.

Kui hakata andma, siis toimub meis spinni pööre teistsuguseks. Kui sa annad, siis sa saad ja sulle tuleb ka elujõu energiat juurde. Kosmilise energia kanal avaneb. Kui sa oled voolus, usaldad et sulle antakse kõik mida sa vajad, siis sinusse siseneb taas RÕÕM elamisest. Ja samuti ootus igal uuel päeval. Sa ei teeni enam raha ja sa ei müü ennast vaid raha teenib nüüd sind.

Sina oled Jumalik Olend, sa oled väärtuslik ja elad usalduses. Kõik hakkab sinuni voolama ja mitte läbi mõistuse vaid läbi Südames elamise. SEE MIS ON MÕISTUSE JAOKS VÕIMATU ON SÜDAMELE VÕIMALIK. Ka teised inimesed ei ole enam vahendid kes sind aitavad saavutada oma eesmärke, vaid nad on võrdsed kaaslased. Kaob masendus ja pinge. Elujõud pääseb paisu tagant valla ja su elu muutub täielikult. Kes on selle muutuse iseendas läbi teinud, see teab et elu võib olla rõõm, voolamine, usaldamine, soovide täitumine, kõige austamine ja armastamine.

Muuda ebateadlik taotlus : “mina teenin raha“ või „ma lähen raha teenima et ellu jääda“ vastupidiseks taotluseks „raha teenib mind!“ „Mulle vajalik raha jõuab minuni alati, kui seda vajan!“ RAHA ON ENERGIA. AEG ON ENERGIA. Kui sul pole aega, pole sul energiat ja ka raha sest kõik on omavahel seotud.

Olge hoitud!

Armastusega.

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com jpg

Horoskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär Jäär peaks keskenduma oma südame järgimisele, kuid samas ka mõistusega valikuid tegema​​. Jäärale soovitatakse

Giving birth to Life 1080x608 1

Päeva Sõnum Laupäevaks, 9. detsembriks 2023

1. Enesepeegeldus ja Isiklik Kasv: Tänane päev kutsub sind süvenema enesepeegelduse teekonnale. See on suurepärane

error: Sisu on kaitstud!