Erakorralised uudised
83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Purjus BMW juht põhjustas Raplamaal surmaga lõppeva avarii

 

Raplamaal hukkus raskes liiklusõnnetuses mees

 

Neljapäeva, 10. augusti hilisõhtul juhtus Raplamaal raske liiklusõnnetus, kui kahe sõiduauto kokkupõrkes hukkus 76-aastane mees.

 

Häirekeskusele tuli neljapäeva, 10. augusti õhtul kella 22 ajal teade, et Märjamaa vallas Vaimõisa külas põrkasid kokku sõiduautod Opel ja BMW.

Kesk-Eesti politseijaoskonna välijuht Raimond Innos rääkis, et esialgsetel andmetel juhtus õnnetus, kui Vaimõisa-Kõrvetaguse teelt tulnud Opel oli sooritamas vasakpööret Tallinna-Pärnu-Ikla maanteele, kui talle sõitis sisse seal liikunud Tallinna poolt tulnud sõiduauto BMW. „Opelit juhtinud, autos üksinda olnud 76-aastane mees sai õnnetuse tagajärjel paraku raskeid vigastusi ja ta suri sündmuskohal,“ sõnas välijuht.

BMWd juhtinud 48-aastase mehe ja tema kõrval istunud 41-aastase mehe vaatas kiirabi kohapeal üle, kumbki mees viga ei saanud. „Politseipatrull tuvastas kohapeal, et BMW juht oli tarvitanud alkoholi. Õnnetuse kõik täpsemad asjaolud selgitame alustatud kriminaalmenetluses,“ lisas Innos.

 

Opeli juhi võimalik joove selgitatakse ekspertiisis. Liiklusõnnetus juhtus teelõigul, kus lubatud suurim sõidukiirus on 90 km/h.

Vaata ka:

Taistund Kelly Sildaru 21.05.24

Eksklusiivintervjuu saates “Täistund”:  Tõnis ja Henry Sildaru avavad esmakordselt oma vaadet peretülist

Täna õhtul räägivad Henry ja Tõnis Sildaru Kanal 2 saates “Täistund” esmakordselt kaamerate ees oma

www.minuaeg.com

5 Head Enesetunde Nõuannet Murtud Südame Viivitamatuks Terveks Ravimiseks

Anna Endale Aega ja Ruumi Võta endale aega, et oma tundeid läbi töötada. Luba endal