Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Reede 11 august 2023

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Hetkel ei ole mitte vaikus pärast tormi, vaid vaikus tormi ajal. Ja pea meeles – tormid võivad vahel ka päris meeldivad olla.

Loe ka: AUGUSTIKUU HOROSKOOP 2023

Jäär 21. märts – 20. aprill

Võite täna olukordadele ülereageerida ning sellega oma maine totaalselt alla tõmmata. Püüdke tegeleda rohkem oma asjadega, vältige aktiivset suhtlemist.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Olete täna tavalisest avameelsem ja sirgjoonelisem. Võimalik, et ehmatate oma otsekohesusega mõne inimese päris ära. Hea aeg panna ennast maksma.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Olete kokkuhoidlik ja häbelik inimene. Tunnete ennast ehk liiga tühisena, kuid teile teeks kasu, kui lubaksite endale aegajalt mõne naudingu.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Väga võimalik, et täna on teie jaoks see õnnelik päev, kus keegi mõjuvõimas isik avastab teie anded ning saate mõne hea pakkumise. Hoidke silmad lahti!

Lõvi 23. juuli – 22. august

Võite täna kerge vaevaga teha palju vajalikke asju ära. Oskate tavalisest paremini oma aega planeerida. Hea päev aktiivseks tegutsemiseks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Olete täna vastuvõtlikum, kui tavaliselt. Kuid ärge laske ennast mõjutada isikutel, kes pole piisavalt pädevad. Usaldage rohkem oma intuitsiooni!

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Täna on hea päev lõbutsemiseks ja sellisteks suheteks, kus ei pea minema eriti sügavaks ning isiklikuks. Igapäevased kohustused tunduvad igavatena.

Ambur 23. november – 21. detsember

Täna olete kõrgendatud ning optimistlikus meeleolus. Kuid püüdke vältida ülemäärast muretust ja lodevust. Hea päev seltskonnaeluks ja puhkamiseks.

Loe ka: AUGUSTIKUU HOROSKOOP 2023

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Tänased seisud annavad kehale füüsilist jõudu ja liikuvust ning hingele optimismi. Püüdke vältida liialdusi, eriti neid, mis seotud toiduga.

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Kipute täna kergemini, kui tavaliselt konfliktidesse sattuma. Teie impulsiivne käitumine toob nii mõnelegi teie kaaslastest meelepaha. Ettevaatust liikluses.!

Neitsi 23. august – 22. september

Teil on täna kalduvus üle pingutada. Vältige ületöötamist ning söögi ja joogiga liialdamist. Leidke võimalus lõõgastumiseks või sõpradega suhtlemiseks.

Vaata ka:

horoskoop armastus

Nädala Armastuse Horoskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Üldine: Nädal toob kaasa romantilist energiat ja seiklusi. Oled

Tarokaart

Nädala Taroskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: The Chariot (Ratsanik) Sõnum: Sul on sel nädalal