Pühapäev , 25 veebruar 2024
unnamed 1

Pühapäeval on isadepäeva puhul lipupäev

 Selle puhul heiskavad kõik riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutused ning avalik-õiguslikud juriidilised isikud Eesti lipu. Lippe on oodatud heiskama ka kõik kodumajapidamised, ettevõtted ja ühingud. Lipud heisatakse kell 8 hommikul ja langetatakse päikeseloojangul.

Isadepäev on perekondlik tähtpäev, millega austatakse isasid ning tähtsustatakse nende rolli laste kasvatamisel ja ühiskonnas.

Kell 11.15 tervitab Vabariigi President Alar Karis ERRi vahendusel kõiki Eesti isasid Haljalast, kus toimub kontsert “Issi, isa, paps ja taat”.  Kontserdil esinevad Kadri Voorand, Gerli Padar, ansambel Lonitseera ja kohalikud koorid ning tantsijad.

Täpselt südapäeval kuulutab Tallinna Raekojas Eesti Naisliit välja tiitli Aasta isa 2023 saaja. Sellel aastal esitati kokku 24 kandidaati Eestimaa erinevatest piirkondadest ja valituks ostus isa, kelle panus oma laste kasvatamisse, otsekohesus, töökus ja õiglustunne on väärt tunnustamist. Eesti Naisliit on tiitlit Aasta isa omistanud aastast 1998.

Kaitsevägi ootab kõiki kogupereüritusele „Kõikide laste isadepäev“ Pärnusse. Pärnu spordihalli ees ja sees on isadepäeva tähistamas näituste, demonstratsioonesinemiste ja mängudega Kaitsevägi, Kaitseliit, Naiskodukaitse, Noored Kotkad ja Kodutütred. Oma sõidukite, varustuse ja relvastusega on kohal ka meie liitlased. Samuti osalevad Politsei- ja Piirivalveamet, vanglateenistus, Maksu- ja Tolliamet, Päästeamet, Eesti Punane Rist jt. Pisemate külaliste rõõmuks on kohal ka mitmed tuntud multifilmikangelased.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horokoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Täna on suurepärane päev armastuse väljendamiseks. Ole avatud ja aus

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Kaart: Mõõkade KuningasTäna on aeg teritada oma mõistust ja keskenduda

error: Sisu on kaitstud!