Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
main qimg bf71dc5205667d8ff67f8a0f53a261af lq jpeg

Maagilise päeva müsteerium: 11.11 numeroloogiline ja esoteeriline tähendus.

 1. Okultne numeroloogia peab numbrit 11 meistriarvuks, mis sümboliseerib kõrget vaimsust ja intuitiivsust.

 1. See kuupäev sümboliseerib joondumist – olgu see siis mõistuse ja südame, mehe ja naise, kõrgema mina ja hinge või kogukonna ja üksikisiku vahel. See kutsub üles häälestama oma hinge universumiga, korrigeerima oma identiteeti ja ühinema teistega selle tähistamiseks.

 1. On levinud uskumus, et 11.11 kell vaadates ja soovi tehes täitub see soov.

 1. Judaismis ja kristluses on number 11 tihti seostatud negatiivsusega, kuna see ületab jumalikke käske ühe võrra ja jääb ühe numbri võrra alla kosmilisele täiuslikkusele, milleks on kaksteist.

 1. Inimesi, kes on sündinud 11. kuupäeval või novembris, või kelle elutee number on 11, kuid kes ei ela vastavalt meisternumbri potentsiaalile, vaevab sageli seletamatu igatsus millegi tundmatu järele.

 1. Inglitesse uskujad peavad numbrit 11 väga positiivseks märgiks, meenutades, et inglid on alati kohal ja abiks, samuti tuletab see meelde, et peaksime keskenduma oma olemasolevatele õnnistustele ja soovidele.

 1. Taro kaardimängus vastab number 11 Õigluse kaardile, mis kutsub üles olema aus, eriti iseenda suhtes, ning vastutama oma tegude eest.
 2. Number 11 on seotud inimese karmaga ja õppetundidega, mistõttu on tähtis olla tähelepanelik oma mõtetes ja tegudes.

 1. Arvatakse, et number 11 toimib kui portaal jumalikkuse ja universumi väge juurde, soodustades keskendumist soovitud asjadele elus, kandes endas headust ja tarkust.

 1. 11.11 tähistatakse ka üksikute päeva, mida tuntakse Guanggun Jie-na Hiinas. See päev on pühendatud partneritutetele inimestele, valitud kuupäeva nelja ühe tõttu, mis sümboliseerib üksindust.

 1. On usutud, et kui näete numbrit 11:11, annab universum märku, et mõni lahkunud lähedane püüab teiega kontakti saada, paludes olla märkide suhtes tähelepanelik.

Vaata ka:

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

error: Sisu on kaitstud!