Friday , 21 January 2022
112 politseibuss korrakaitse politsei politseiauto 92858291 scaled

Politseisõiduki ja sõiduauto kokkupõrkes said vigastada kaks inimest

Täna, 25. oktoobril kella 20.30 ajal juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Kristiine ristmikul, kus põrkasid kokku alarmsõitu teinud politseiauto ning sõiduauto Kia. Õnnetuses said viga Kiat juhtinud 61-aastane naine ning politseisõidukis juhi kõrval istunud 28-aastane politseiametnik.

Esialgsetel andmetel liikus sõiduauto Kia mööda Endla tänavat ning ületas ristmikku rohelise fooritulega, kuid põrkas kokku Sõle tänava poole alarmsõitu teinud politseiauto Škodaga, mis sõitis parasjagu kõrgema prioriteedi väljakutsele. Politseisõidukil olid sisse lülitatud helisignaal ning sinised vilkurid.

Kiat juhtinud 61-aastane naine viibis sõidukis üksinda ning toimetati sündmuskohalt haiglasse. Tema elu ohus ei ole. Õnnetuses sai kergelt viga ka politseisõidukis juhi kõrval istunud 28-aastane politseiametnik, kes viidi täiendavaks tervisekontrolliks haiglasse.

Kia ning politseisõiduki kokkupõrke tagajärjel riivas liiklusmärk ka valgusfoori taga seisnud sõiduauto Škodat. Autos viibinud inimesed viga ei saanud.

Põhja prefektuuri operatiivjuht Mihkel-Jaagup Laats sõnas, et liikluses on oluline roll täita meil kõigil. „Olenemata sellest, et politseisõiduk tegi alarmsõitu, tuleb alarmsõiduki juhil olla alati tähelepanelik ja veenduda selles, et ristmikke ületamine on ohutu. Teeme enda poolt kõik, et selgeks teha liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud,“ rääkis Laats ja lisas, et ka kõikidel teistel liikluses osalejatel palume ümbruses toimuvat märgata ning sündmusele reageeriv alarmsõiduk ohutult mööda lasta või talle teed anda.

Jaga

Vaata ka:

Toopakkumised ehitajatele toopakkumine ehitaja armeerija

Statistikaamet: Ehitushindade kasvu tõukas eelmisel aastal tagant ehitusmaterjalide hinnatõus

Ehitushindade kasvu tõukas eelmisel aastal tagant ehitusmaterjalide hinnatõus Statistikaameti andmetel tõusis ehitushinnaindeks 2021. aastal võrreldes …

Tanklaketid tõstsid diislikütuse hinda

Eesti suuremad autokütuste jaemüüjad on neljapäeva õhtust sel nädalal juba teist korda tõstnud diislikütuse hinda, …

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o scaled

21.01 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused. Liikluses sai surma üks inimene

Eelmise ööpäeva jooksul tabati 1 narko- ja 7 alkoholi tarvitamistunnustega mootorsõiduki juhti. Liiklusõnnetused 20.01.2022 kella …

toit

OLULINE: Toiduainete hinnatõus on väga suur tulemas.

Toidu hind on viimastel kuudel kauplustes märgatavalt kallinenud. Kaupmehed on aga sisseostetud kaupade kallinemist näinud …