Tuesday , 18 January 2022
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Teisipäev 26 oktoober

Jäärm 21. märts – 20. aprill
Ootate, et teid hinnataks ja austataks. Olete ülitundlik kõikvõimaliku kriitika suhtes ning solvute kergesti. Ärge võtke asju liiga isiklikult!

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna võib juhtuda, et keegi püüab oma kohustusi teie kaela veeretada või lihtsalt teie saavutusi enese arvele kirjutada. Ärge laske endale pähe istuda!

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete kaaslaste silmis populaarne ning silmapaistev. Edu saadab eelkõige just neid ettevõtmisi, mida teete koos teiste inimestega. Head uued ideed.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänane päev toob teile tõenäoliselt palju suhtlemist ja asjaajamist. Aktiviseerub seltskonnaelu ja soov olla koos teiste inimestega. Ebasoodne äriasjadeks.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Suurepärane aeg esivanemate külastamiseks ja perekondlikeks koosviibimisteks. Ärge alahinnake oma sugulasi, nad võivad teie elus veel tähtsat rolli mängida.

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik kokkupuude juriidiliste probleemidega. Samuti võib täna hakata teie elus tavalisest tähtsamat rolli mängima mõni vanem meesterahvas või isa.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tunnete täna soovi üllatada oma kaaslasi ning ette võtta midagi ekstreemset. Püüdke siiski aru saada, et igaühe jaoks ei pruugi see tore olla.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna on päev, mil peaksite kõikide oma tegemiste jaoks varuma aega nii, et saaksite tegutseda rahulikult. Kiirustamine võib arusaamatusi tuua.

Ambur 23. november – 21. detsember
Kipute täna endale lubama veidi rohkem, kui peaks. Ka teie käitumine võib probleeme tekitada, samas olete ise pahaaimamatu ning lõbus.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tõenäoliselt satute täna olukorda, kus peate toetuma oma elukogemusele ning seejärel usaldama vaistu. Ärge liiga palju mõelge, püüdke rohkem tunnetada!

g


Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teil on täna tavalisest raskem inimestega ühele lainele saada. Olete oma unistustes ja mõtetes, kipute unustama, võite teistes tekitada mõistmatust.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna jookseb informatsioon teile kätte paremini, kui tavaliselt. Olete spontanne ning suudate teha kiireid korrektuure seal, kus on mingid puudujäägid.

Jaga

Vaata ka:

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna teisipäeval 18.01 hea või keeruline päev.

Keeruline päev tuleb 1. Lõvi 2. Kaksikud 3. Sõnn Loe ka:  Horoskoop: Teisipäev 18 jaanuar Loe ka:  Nädala horoskoop; Esmaspäev …

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna neljapäeval 13.01 hea või keeruline päev.

Keeruline päev tuleb 1. Kaksikud 2. Ambur 3. Kalad Loe ka: Horoskoop: Neljapäev 13 jaanuar Hea päev tuleb: 1. Veevalaja …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 13 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna emotsionaalselt vastuvõtlikum, kui tavaliselt. Võite kergesti haiget …

horoskoop

Horosakoop – Kolmapäev 12 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma …