Wednesday , 1 December 2021
90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o scaled

Politsei otsib Tallinnas Nõmmel lapsele otsa sõitnud autojuhti

Täna pärastlõunal juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Nõmmel Pärnu maanteel, kui ülekäigurajal sõitis auto otsa teed ületanud poisile ja lahkus. Politsei palub autojuhil ja õnnetuse pealtnägijatel endast teada anda.

Kell 14:42 sai Häirekeskus teate liiklusõnnetusest Tallinnas Pärnu maantee 453e juures asuval fooriga ülekäigurajal. Esialgseil andmeil sõitis punase tulega teed ületanud kaheksa-aastasele poisile otsa tumedat värvi maasturilaadne sõiduauto ja lahkus seejärel sündmuskohalt. Kiirabi viis poisi haiglasse.

„Inimvigastatuga liiklusõnnetusest tuleb alati teatada telefonil 112 ja enne politsei saabumist sündmuskohalt lahkuda ei tohi,“ ütles Põhja prefektuuri avariipolitseinik Liivi Leukmann-Sügis. „Vanematel soovitame aga panna oma lastele südamele, et nad ei ületaks mitte kunagi sõiduteed punase fooritulega ja enne foorita ülekäigurajale astumist veenduksid, et autojuhid neile teed annavad,“ lisas ta.

Politsei palub autojuhil ja õnnetuse pealtnägijatel anda endast teada telefonil 112 või e-posti aadressil pohja.lmt@politsei.ee.

Jaga

Vaata ka:

louis hansel wVoP Q2Bg A unsplash scaled

Ministeeriumi teatel käivad väljas söömas vaid jõukamad inimesed

Programmi Eesti Maitsed juht Aivar Hanson käis toitlustussektori nimel välja ettepaneku, mis aitaks niigi keerulisse …

Tanel Kiik crop scaled

Terviseminister Tanel Kiige väljavahetamisel võib olukord hoopis hullemaks minna

Tänasest Kaja Kallase portreeloost selgub muu hulgas, et peaminister ei taha tervise- ja tööminister Tanel …

jaunt and joy of EmRp0jwg unsplash scaled

USA: Venemaa võimaliku kava kohta tungida Ukrainasse on tõendeid

USA on näinud asitõendeid, mis viitavad võimalikule Venemaa sissetungi kavale Ukrainasse, ütles kolmapäeval Ühendriikide välisminister …

collin armstrong 8FxJi5wuwKc unsplash scaled

T​artu Prismas kasutati maskita kliendi peal jõudu.

Laupäeva hilisõhtul Tartus Sõbra Prismat külastanud noormees sattus nägema enda sõnul mõistmatut olukorda. «Selle asemel, …