Erakorralised uudised
Lidia

Politsei otsib Ida-Virumaal kadunud 87-aastast Lidiat

Politseile teatati Lidia kadumisest täna hommikul ning politsei alustas koheselt info kogumist ja otsinguid.

 

Politsei kontrollis võimalikke aadresse, kuhu naine võis minna, vaadati läbi valvekaamerate salvestisi, kaasati droonid, politseikoer, päästjad ja vabatahtlikud. Otsingutel kasutati ka Päästeameti maastikusõidukit ja vaatluseks redelautot, et saada parem ülevaade ümbruskonnast ning otsingutele oli teel ka PPA lennusalga kopter.

 

Õhtul kella 17.35 paiku leiti Lidia kodu lähedalt tühermaalt, paraku surnuna.

 

Jõhvi politseijaoskonna välijuht Pavel Reškin tänab kogukonna liikmeid ja vabatahtlikke, kes otsingutel appi tulid. „Naabruskonna korteriühistute esindajad kontrollisid üle trepikojad ja keldriboksid, juhuks kui naine sealt varju otsis. Naise leidsid naabermaja elanikud, tänu kellele õnnestus tuvastada Lidia liikumine paar päeva varem ning seeläbi saadi teada ligikaudne koht, kus Lidia võib olla. Paraku oli naine juba surnud. Minu kaastunne lähedastele,“ sõnas politsei välijuht.

 

 

 

Politsei otsib Ida-Virumaal kadunud 87-aastast Lidiat

 

 

Politsei palub kaasabi selgitamaks Kohtla-Järvel kadunud 87-aastase Lidia asukohta, kes lahkus oma kodust Outokumpu tänaval.

 

Lähedased suhtlesid naisega viimati neljapäeval, 11. märtsil. Pärast seda ei ole Lidiaga ühendatud saadud. Naise elukoha kontrollimise tuvastamine, et ta on kodust lahkunud ja telefoni koju jätnud.

 

Lidia isikukirjeldus on edastatud kõikidele piirkonna patrullidele ja politsei kontrollidele lähedalt saadud infot võimalikest asukohtadest, kuhu naine võis minna.

Lidia

Lidia on 150 cm pikk ning kõhna kehaehitusega. Tal on sirged hallid lühikesed juuksed. Seljas kannab ta pruuni jopet ja jalas pruune jalatseid. Lidial on herne beež müts ja kaasas beež käekott.

 

Politsei palub kõigil, kellel on infot naise võimalikust asukohast, sellest teada anda hädaabinumbril 112.

Vaata ka:

75a2c039 5177 481c 88c9 822031aaff18

Kuidas Tuua Oma Ellu Küllust: Praktilised Sammud ja Harjumused

Külluse toomine oma ellu on kombinatsioon mõtteviisist, tegudest ja harjumustest, mis aitavad kaasa positiivsele ja

Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse operatiivsündmused 20.05 – 21.05.2024

Tallinn   20.05 kell 10.57 teavitati häirekeskust, et Haaberstis Õismäe teel on väike traktor sõiduteel