Küünal

Harjumaal hukkus teelt välja sõitnud autos 26.a mees

 

 

Täna kella 11 paiku teatati häirekeskusele liiklusõnnetusest Kuusalu vallas Kuusalu-Leesi tee 16. kilomeetril. Õnnetuses hukkus 26-aastane mees.

 

Esialgsetel andmetel liikus sõiduautot Audi juhtinud ja autos üksinda viibinud 26-aastane mees Pedaspealt Kolga-Aabla suunas. Järsus vasakkurvis sõitis auto teelt välja vastu puud. Kokkupõrke tagajärjel paiskus mees autost välja, ta sai sedavõrd raskeid vigastusi, et suri sündmuskohal. Õnnetuspaigas töötanud politseinikud tuvastasid, et mees ei kasutanud turvavarustust.

 

Loe ka: Raplamaal hukkus kahe auto kokkupõrkes inimene

 

 

Põhja prefektuuri operatiivjuht Taavi Kirss sõnas, et turvavarustuse kasutamine võib päästa inimese kõige hullemast. „Turvavöö kasutamine peaks olema iga autojuhi ja kaasreisija jaoks harjumus, milleta sõitu ei alustata. Liikluses osaledes peab alati olema ettevaatlik ning mitte ohustama ennast ega teisi liiklejaid. Sõidukiiruse peab autojuht kohandama vastavalt tee- ja ilmastikuoludele ning vajadusele kurvis hoo maha võtma, “sõnas Kirss.

 

Õnnetuse täpsustatud asjaolud, sealhulgas juhi kainus, selguvad kriminaalmenetluse käigus.

 

Koos tänase avariiga on sel aastal Tallinnas ja Harjumaal tehtud 71 liiklusõnnetust, milles hukkus kolm inimest ja sai vigastada 75 inimest. 2020. aasta samal perioodil juhtus 116 liiklusõnnetust, hukkus neli inimest ja sai vigastada 137 inimest.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised