Pühapäev , 25 veebruar 2024
F Politsei 2

Politsei on jaanipühade ajal väljas väga suurendatud jõududega

Politsei on jaanipäeva eel ja ka pärast seda väljas tavapärasest suuremate jõududega, et rahustada liiklust ning läbi viia puhumisreide.

“Sellegipoolest palume sõidukijuhtidel ja kaherattalistel sõpradel olla eeskujuks üksteisele – jälgige piirkiirust, ärge tehke ohtlikke manöövreid ja veenduge enne sõitmist oma kainuses,” kirjutab Põhja prefektuur sotsiaalmeedias.

“Paljud on ka paadilubade omanikud ning kui lähete veekogule sõitma, siis ärge unustage päästevesti, sest päästevest päriselt päästab elusid. Kindlasti võtke kaasa piisavalt joogivett ja kütust,” soovitab politsei.

Korrakaitsjad paluvad veenduda, et sõidukis on töötav kliimaseade, ühtlasi tasub teepeale võtta kaasa vett. “Kui oled väsinud, siis ära istu rooli – võimalusel leia keegi teine, kes saab sinu asemel rooli istuda või lükka autosõit edasi, et saaksid enne puhata,” märkis politsei.

Kui keegi märkab inimest, kes on teistele ohtlik, näiteks istub purjuspäi rooli või teeb ohtlikke manöövreid, siis tuleks kohe helistada numbril 112 ja kutsu abi enne, kui midagi koledat juhtub. “Ära kiirusta – jaanipäev pole viimnepäev!” lisas politsei.

Politsei.ee

Vaata ka:

dylan nolte RSsqjpezn6o unsplash

Täna võib lotoõnn naeratada just neile 2 tähemargile

Täna, reede 23 veebruaril 2024, on kaks tähemärki, kellel on eriti hea võimalus lotoga võita:

ingel

Ingli Sõnum: Reede 23. veebruar 2024

Tänase ingli sõnum kutsub teid üles usaldama oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Teie sees on

error: Sisu on kaitstud!