altino dantas NDTPL T8oiE unsplash

Politsei- ja Piirivalveamet ja nende neljajalgsed sõbrad viisid läbi õppusi Tallinki laevadel

Tähistades teadmistepäeva, olid sel nädalal Tallinki kaubalaevadel Sailor ja Regal Star ning reisiparvlaeval Baltic Queen tavapäraste reisijate asemel külalisteks Politsei- ja Piirivalveameti neljajalgsed sõbrad.

28.-30. augustil korraldati Paldiskis ja Tallinna Vanasadamas ühised õppused Eesti Politsei ning rahvusvaheliste partnerite jaoks. Õppuste käigus viidi Tallinki laevadel läbi erinevaid harjutusi, milles osalesid koertejuhid ja nende ustavad kaaslased – koerad.

Neljajalgsed politseiabivahendid harjutasid mitmesuguseid ülesandeid, sealhulgas paadisõitu laevale ja laevale ronimist. See laiaulatuslik õppus oli viimastel aastatel suurim, mis Tallinki laevadel on aset leidnud. Viimati tehti sarnane koostöö Eesti Politsei- ja Piirivalveametiga 2021. aasta maikuus, kui õppustel keskenduti salakaubavedajate kinnipidamisele laeval Sailor.

Nende kahe suurema õppuse vahel on Tallinki laevadel toimunud mitmeid erinevaid õppusi koostöös erinevate ametkondadega, sealhulgas Maksu- ja Tolliamet, Lennusalk, ja Päästeamet.

Võib olla pilt järgmisest: 4 inimest ja tekst
Foto autor: PPA/Reelika Riimand.
Võib olla pilt järgmisest: 2 inimest
Foto autor: PPA/Reelika Riimand.
Võib olla pilt järgmisest: tekst sisuga: Warning Dogs Dogs in training
Foto autor: PPA/Reelika Riimand.
Võib olla pilt järgmisest: 1 isik
Foto autor: PPA/Reelika Riimand.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised