Laupäev , 9 detsember 2023
Erakorralised uudised
32t5z51u.c0j

“Poissmeeste peo” ja “Tüdrukute õhtu” looja küpsetab juba uut tõsielusaadet: võtame ka 50-aastaseid!

Just praegu on käimas otsingud, et leida osalejaid uude Go3 tõsielusaatesse, mille loojaks on Oliver Muraveiski, kelle varasemate projektide hulka kuuluvad nii “Poissmeeste pidu” kui ka “Tüdrukute õhtu”. Mida kujutab endast aga uus saade?

TV3.ee portaalile antud intervjuus tõdeb Muraveiski, et väga palju infot ta hetkel veel avaldada ei saa, ent üks on kindel – uues saates on kõik reality head elemendid sees ehk siis kõik, mida vaatajad on tahtnud näha, mida on vaadatud, kommenteeritud, kiidetud ja laidetud.

“Kõik need elemendid on sees ja natukene julgemas võtmes, kui siiani. Paneme asjade käigu tagurpidi võtmesse, ehk alustame suhte lõpupoolt ja liigume ettepoole. Mitte nagu „Prooviabielu”, vaid alustame ilma abiellumiseta suhte lõpust ja lähme enam-vähem kuni tutvuseni välja,” avaldab Muraveiski.

Kes aga tunneb huvi saatesse kandideerimise vastu, mida nad võiksid oodata? “Põhimõtteliselt on lahe seiklus, uued tuttavad ja pidu ning kes leiab endale kaaslase, siis on eriti tore. Ka kingitusi ei saa vältida, sest saade on enam-vähem jõulude ajal eetris, ehk et bad santa tuleb ka kohale. Saade on rajum küll selles mõttes, et on ka pidu ja värki, aga keskendume rohkem omavahelisele suhtlusele, anname õhku ja aega lähemalt tuttavaks saada ja suhelda. Selle saate võti on natukene üllatav. Päris niisama ei ole, et istume diivanil ja hakkame kahekesi rääkima. Seal on omad väikesed elemendid juures,” paljastab Muraveiski.

Kokku otsitakse saatesse ligi 30-40 inimest. Vanuselisi piiranguid pole ja kokku pannakse inimesed, kes võiksid omavahel sobida. “Kui tulevad ka 40-50-aastased, siis võtame ka nemad!”

Loe täispikka intervjuud Oliver Muraveiskiga SIIT!

Kandideeri uude Go3 realitysse SIIN!

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com jpg

Horoskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär Jäär peaks keskenduma oma südame järgimisele, kuid samas ka mõistusega valikuid tegema​​. Jäärale soovitatakse

Giving birth to Life 1080x608 1

Päeva Sõnum Laupäevaks, 9. detsembriks 2023

1. Enesepeegeldus ja Isiklik Kasv: Tänane päev kutsub sind süvenema enesepeegelduse teekonnale. See on suurepärane

error: Sisu on kaitstud!