Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 11.04 – 12.04.2024

Tallinn

11.04 kell 15.39 sõitsid päästjad Põhja-Tallinnasse Manufaktuuri tänavale, kust oli tulnud teade sügavasse kraavi kukkunud inimesest. Kannatanu kurtis kaela ja seljavalu üle ning kohale saabunud kiirabibrigaad vajas appi päästjaid, et inimest kraavist kätte saada. Lilleküla päästjad tõid patsiendi ettevaatlikult kühvelraamil umbes kahe meetri sügavusest kraavist välja ning andsid kiirabitöötajate hoole alla.

11.04 kell 15.45 laekus häirekeskusele teade Nõmmelt Kalda tänavalt, kus oli toimunud kahe auto kokkupõrke. Autodes oli kokku kolm inimest, kes vaadati kiirabi poolt üle. Päästjate tööks jäi masinatelt eemaldada süttimisoht, puhastada tee autojuppidest ning reguleerida sündmuspaigal liiklust politsei saabumiseni. Sündmusega jäi edasi tegelema politsei.

11.04 kell 16.13 teatati häirekeskusele, et Mustamäel Ehitajate tee kortermaja koridoris on näha suitsu ning ühes korteris töötab suitsuandur. Nõmme päästjad tõttasid kohale ja leidsid eest toidukõrbemise ühest 3. korruse korterist, mis oli likvideeritud enne päästjate jõudmist. Korteris olnud inimene kustutas gaasipliidil kõrbema läinud toidu pärast seda, kui töökorras ja nõuetekohaselt paigaldatud suitsuandur sellest märku andis.

11.04 kell 20.27 sai häirekeskus teate suitsulõhnast üheksakordse kortermaja trepikojas. Lasnamäe päästjad leidsid toidukõrbemise ühest 5. korruse korterist. Päästjad tuulutasid korteri ja trepikoja ning kiirabi vaatas korteris viibinud isiku kohapeal üle.

12.04 kell 07.12 teavitati häirekeskusele, et Kesklinnas Pärnu maanteel trammitee kohal ripub ohtlikult madalal mingisugune kaabel. Teataja oleks äärepealt sellesse sisse sõitnud, kuid sai õnneks viimasel hetkel pidama. Kesklinna päästjad koos kohale kutsutud elektrikega tegid kindlaks, et tegu on trammi õhuliiniga. Sündmusega jäi edasi tegelema TLT avariibrigaad, kelle jaoks päästjad rippes liini üles tõstsid ja ära märgistasid.

Harjumaa

11.04 kell 08.41 teavitati häirekeskust, et Harku vallas Suurupi külas Triivi tee eramaja koduhoovis on suur mänd autole peale kukkunud. Keegi viga ei saanud. Muraste vabatahtlikud päästjad eemaldasid autolt puu mootorsaega.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-