ingel

Ingli Sõnum – Reede 12 aprill 2024

Ingli sõnum täna on “Usalda ja lase lahti”. Sinu inglid kutsuvad sind sügavamale usaldusele elu suhtes ning julgustavad sind vabanema kontrolli illusioonist. Elu on nagu jõgi, mis voolab oma loomulikku rada, ja sinu ülesanne on lasta end sellel voolul kanda. Ära hoia kinni minevikust ega muretse liialt tuleviku pärast, vaid lepi sellega, et kõik juhtub õigel ajal ja õiges kohas.

Kui sa usaldad elu voogu, avanevad sulle uued võimalused ja kogemused. Võib-olla pead laskma lahti mõnest kontrollist või ootusest, et saaksid tõeliselt avaneda uutele võimalustele ja õppetundidele, mis sinu teele tulevad. Olles avatud ja vastuvõtlik, leiad sisemise rahu ning tunned end kindlalt, teades, et oled ühenduses elu suurema plaaniga.

Sinu inglid on alati sinuga, juhatades sind ja toetades sind igal sammul. Kui tunned end hädas või kahtluses, pöördu nende poole, paludes juhiseid ja tuge. Nad on alati valmis sind abistama ning suunama sind õiges suunas. Seega, usalda ja lase lahti ning lase elul sind kanda oma imelisel teekonnal.

Vaata ka:

horoskoop numbrid

Horoskoop tervis-heaolu: Reede 24 mai 2024

Jäär Oled täna energiline ja valmis väljakutseteks. Ideaalne on tegeleda intensiivsete treeningutega, näiteks kickpoksi või

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Ränk Liiklusõnnetus Padise Külas: Mootorrattur Hukkus

Kell 16.36 sai politsei teate liiklusõnnetusest Padise külas, kus mööda peateed liikunud mootorrattale sõitis ette