Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
omniva automaadid

Petuskeem Võrus: Kergeusklik Naine Viis Pakiautomaati 1900 Euro


Võrus läks üks kergeusklik naine kelmide jutu peale ning viis pakiautomaati 1900 eurot, kuid õnneks ei jäänud ta sellest ilma, sest kiirelt tegutsenud politsei ja Omniva suutsid raha tagasi saada.

Naine sattus kelmide ohvriks teisipäeval, kui talle helistas isik, kes esitles end telefoniettevõtjana. Teda teavitati, et tema leping saab peagi läbi ning uue lepingu kinnitamiseks tuleb tal kasutada Smart ID-koodi. Naine tegutses vastavalt helistaja juhistele ja kinnitas koodi.

Mõne aja pärast sai naine kõne Eesti Pangalt, kus esindaja palus tal võtta oma pangakontolt raha välja ning viia see pakiautomaati. Talle lubati, et raha tagastatakse hiljem. Kahjuks uskus naine pettuseid ning viis oma säästud automaati.

Õnnetuseks avastas naine hiljem, et tegemist oli petturitega, kes olid taaskord ohvrist 1900 eurot petnud. Naine teavitas juhtunust kiirelt politseid ning koostöös Omnivaga õnnestus raha tagasi saada enne, kui petturid sellele järele jõudsid. Politsei uurib juhtunut täpsemalt kriminaalmenetluses.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi