Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
horoskoop numbrid

Just need 3 tähemärki peaks nädalavahetusel kodus olema ja puhkama

1. Vähk:

Vähi jaoks on kodu turvaline ja mugav koht. Nad tunnevad end seal rahulikult ja saavad lõõgastuda. Seega on neile eriti oluline nädalavahetusel kodus olla ja puhata.

2. Neitsi:

Neitsi on tuntud oma töökusu ja korraarmastuse poolest. Nad kipuvad end pidevalt millegagi tegelema ja väsimatult töötama. Seega on neile eriti oluline nädalavahetusel aega maha võtta ja puhata.

3. Kalad:

Kalad on unistavad ja tundlikud. Nad vajavad aega enda jaoks, et oma mõtteid ja tundeid korrastada. Seega on neile eriti oluline nädalavahetusel kodus olla ja rahus olla.

Muidugi ei ole see reegel, mis kehtib kõikidele. Iga inimene on ainulaadne ja vajab erinevat kogust puhkust. Kui tunnete end väsinuna ja stressis, siis on oluline, et võtaksite aega maha ja puhkaksid, olenemata oma tähemärgist.

Nädalavahetusel kodus olles ja puhates saate:

  • Magada piisavalt
  • Veeda aega oma pere ja lähedastega
  • Tegeleda oma hobidega
  • Lõõgastuda ja laadida oma patareisid

See aitab teil tulla tagasi töönädalasse värskena ja energilisena.

Vaata ka:

tallinna linnavalitsus

Tallinna Linnavalitsus premeeris ametnikke suurte preemiateg

Preemiaülekanne Tallinna linnavalitsuse ametnikele: Linnasekretär Priit Lello allkirjastatud käskkirjaga premeeriti hea töö eest. Eelmise linnavalitsuse

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist: “Maapiirkondade heaolu nimel astutud sammud ei täitnud ootusi”

Regionaalminister Madis Kallas (SDE) teatas teisipäeval oma lahkumisest ametist. Kallase volitused ministrirollis lõppevad südaööl. “Ministriks

error: Sisu on kaitstud!