HuvitavatHoroskoop

Need 5 naissoost tähemärk valitsevad oma suhete üle.

Sõnn

Sõnni tähtkujust naised on üsna toredad ja ei kuku kunagi põhjuseta vaidlema. Kui olukord siiski on nii, et tekkis vaidlus, muutuvad Sõnnid ohtlikuks. Nad muutuvad kangekaelseteks nagu pullid ja ei tagane oma arvamusest ka siis, kui see tähendab kõige drastilisemaid tagajärgi. Sõnnid tahavad suhtes olles kõike enda kontrolli all hoida.

 

 

Lõvi

Lõvi tähtujust naine on surmav kombinatsioon. Lõvid on teada-tuntud domineerijad ja nad toituvad tähelepanust. Lõvi naisele ei meeldi eitavad vastused. Lisaks ei tohi jätta Lõvi tähtkujust naisi tunnustamata, sest muidu süttib tõeline raev.

 

 

Jäär

Jäära tähemärgist naine on tuntud oma impulsiivse, kuid intensiivse isiksuse poolest. Ta on kirglik armastaja, kuid hoolitseb ka selle eest, et suhtes püsiks kõik nii nagu peab. Jäära tähtkujust naine armastab suhtes ohje haarata, et enda ebakindlust varjata ja nad ei saa isegi aru, et seda teevad.

 

 

Skorpion

Selle sodiaagimärgiga naised on äärmiselt kirglikud ja armastus annab neile tiivad. Kuigi nad võivad vahel tunduda liiga kontrollivad ja domineerivad, on see eelkõige seetõttu, et nad armastavad oma partnereid nii väga. Tugev armastus on ka põhjus, miks Skorpion muutub suhtes omandihimuliseks ja kahtlustavaks.

 

 

 

Ambur

Amburi naiste jaoks pole midagi olulisemat kui isiklik vabadus ja rahuolu saavutada kõike, mida hing ihaldab. See «mind ei huvita» -hoiak tekitab suhtes pisut hõõrumist ja paneb Amburid domineerivale positsioonile.

 

 

Kaljukits

Kaljukitse tähtkujust naised on kõige parktilisemad ja mõistlikumad, mistõttu nad hoiavad igasugusest tarbetust draamast ja konfliktist eemale. Kaljukitse isiksus on nii tugev, et vahel tekib tunne justkui ta oleks oma partneri emotsioonide suhtes ükskõikne. See annab Kaljukitsele suhtes olles tugeva ülekaalu,

Jaga
Back to top button