Wednesday , 1 December 2021
karmen joller

Perearst Karmen Joller: Miks peaks üks spordiklubi jonnima millegi nii elementaarsega kui seda on vaktsineerimispass.

Tuntud perearst Karmen Joller ei mõista, miks Sparta on lasknud asjadel nii kaugele minna. “Spordiklubilt ootan mina arstina kohe kindlasti tervist edendavat ja vastutustundlikku käitumist. Mulle jääb arusaamatuks, miks peaks üks spordiklubi jonnima millegi nii elementaarsega kui seda on vaktsineerimispass.

Meil on ju tegemist ülemaailmse kriisiga, kus Eesti on nakatumisnäitajate poolest esirinnas, inimesed kannatavad ja surevad. Juba praegu teevad EMOd väga karme valikuid ja ei ole välistatud, et ka perearstikeskustes tõuseb juba loetud nädalate möödudes koormus nii suureks, et me kõikidele abi anda ei saa,” rääkis Joller Kroonikale.

Loe ka:  TÄIENDATUD: Sparta kaebab Terviseameti kohtusse ja uksi ei sulge. Terviseamet keelas Sparta Spordiseltsi majandustegevuse

erviseameti teade täismahus:

“Terviseamet tegi Sparta Spordiseltsile 14. oktoobril ettekirjutuse, millega kohustas klubi viivitamatult täitma nakkusohu tõrjumiseks Vabariigi Valitsuse korraldusega seotud nõudeid. Terviseamet on korduvalt kontrolltoiminguga tuvastanud, et klubi neid nõudeid ei täida. 22. oktoobril rakendati ettekirjutuse täitmiseks sunniraha, kuid sellest hoolimata on ettekirjutus täitmata ja klubi jätkab rikkumist.

Täna saatis terviseamet Sparta Spordiseltsile teavituse, millega informeeris, et terviseamet alustab ettevõtja suhtes haldusmenetlust majandustegevuse peatamise või keelamise otsustamiseks osas, mis puudutab spordisaalide kasutamise võimaldamist ja sellega seotud teenuseid. Seadusest tulenevalt on ettevõtjal õigus esitada enda poolt arvamusi ja tõendeid ning vastuväidete esitamiseks anti tähtaeg, milleks on 28. oktoober.

Ettevõtte majandustegevus võidakse peatada kuni rikkumise kõrvaldamiseni või kuni Vabariigi Valitsuse korraldusega seatud nõuete ära langemiseni.”

Loe edasi SIIT
Allikas. Kroonika

Jaga

Vaata ka:

louis hansel wVoP Q2Bg A unsplash scaled

Ministeeriumi teatel käivad väljas söömas vaid jõukamad inimesed

Programmi Eesti Maitsed juht Aivar Hanson käis toitlustussektori nimel välja ettepaneku, mis aitaks niigi keerulisse …

Tanel Kiik crop scaled

Terviseminister Tanel Kiige väljavahetamisel võib olukord hoopis hullemaks minna

Tänasest Kaja Kallase portreeloost selgub muu hulgas, et peaminister ei taha tervise- ja tööminister Tanel …

jaunt and joy of EmRp0jwg unsplash scaled

USA: Venemaa võimaliku kava kohta tungida Ukrainasse on tõendeid

USA on näinud asitõendeid, mis viitavad võimalikule Venemaa sissetungi kavale Ukrainasse, ütles kolmapäeval Ühendriikide välisminister …

collin armstrong 8FxJi5wuwKc unsplash scaled

T​artu Prismas kasutati maskita kliendi peal jõudu.

Laupäeva hilisõhtul Tartus Sõbra Prismat külastanud noormees sattus nägema enda sõnul mõistmatut olukorda. «Selle asemel, …