Horoskoop

Horoskoop – Reede 29 oktoober

Jäär
21. märts – 20. aprill
Hoiduge liigsest lobisemisest ja püüdke rohkem kuulata, mis teistel teile öelda on. Tegutsege rahulikult ja läbimõeldult, nii saavutate kiiresti edu.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Olete nii enese kui ka teiste suhtes täna liiga kriitiline ning lasete ennast pisiasjadest häirida. Vältige vaimset pinget, püüdke leida tasakaal.
Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Täna oleks teil targem püüda pigem tahaplaanile jääda. Vaadake hoolega, kellele mida rääkida saate. Teie sõnu võidakse hiljem kurjalt ära kasutada.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Olete täna edev ja liiga jutukas. Kipute ennast kiitma ning mõjute seetõttu ebaküpsena. Samas hea aeg pidutsemiseks/lõbutsemiseks. Ülevoolavad tunded.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Tänasel päeval tõusevad esile eelkõige teie psühholoogilised vajadused ja kalduvused. Võimalik, et puutute kokku müstiliste ja vanade õpetustega.

Neitsi
23. august – 22. september
Oma hooletuse ning hajameelsuse tulemusena võite täna käest lasta nii mõnegi hea võimaluse. Hoidke silmad lahti! Vältige keeruliste otsuste langetamist.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Hea päev suuremate ostude tegemiseks, kinnisvaraga tegelemiseks ja oma materiaalse olukorra parandamise heaks töötamiseks. Suudate olla praktiline.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Kipute ennast täna üle hindama ja oma lati väga kõrgele lükkama. Seetõttu on teil raske leida inimest, kes teie arvates oleks vääriline partner.

Ambur


23. november – 21. detsember
Teid tõmbab täna kõikvõimalike seikluste poole. Teil on nüüd raske keskenduda mingile konkreetsele kohustusele, meelsamini lihtsalt kasvõi puhkaksite.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et puutute täna kokku pealiskaudsete ja mitte tõsiselt võetavate inimestega. Vältige liiga usaldavat ja lihtsameelset suhtlust.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Hea aeg pöörata tähelepanu intellektuaalsetele tegevustele, uue informatsiooni hankimisele ja suhtlemisele. Kuid püüdke vältida mõttetut suhtlust.

Kalad
19. veebruar – 20. märts


Kipute liiga jäigalt kinni hoidma põhimõtetest, mis teile tegelikult midagi väärtuslikku ei paku. Püüdke maailma avarama pilguga vaadata.

Jaga
Back to top button