Erakorralised uudised
1d830268 6b14 4974 b04a 0ba421b00b34

Peaminister jätkab tööd eneseisolatsioonist, sest puutus kokku koroonahaigega.

Peaminister Kaja Kallas jätkab valitsusjuhina tööd iseseisvusega, sest puutus nädala algul kokku inimesega, kes andis hiljem koroonaviiruse suhtes positiivse proovi.

 

 

Vastavalt terviseameti juhistele peab peaminister viibima eneseolukorras kuni 11. märtsi õhtuni. Peaminister andis eile regulaarse koroonaviiruse proovi, mille tulemus oli negatiivne.

 

 „Tunnen ennast hästi ja sümptomeid mul ei ole. Vahepealsel ajal aga töötan kodust ja järgige terviseameti juhiseid. Palun hoidke distantsi, vähendage kontakte ja püsige terved! “Sõnas peaminister Kaja Kallas.

 Valitsuse istungid ja kabinetinõupidamised toimuvad märtsis video teel.

Valitsus soovitab kõikidele inimestele COVID-19 kõrgeima leviku tõttu näiteks kontakti miinimumini ja juhul, kui kohtumine on hädavajalik, seda ei ole rohkem kui 6 inimesega, kandke maski ja hoiab kaugelt. Tööandjatele ja töötajatele soovitab valitsus võimalusel teha kaugtööd.

 Valitsuse mõttes karantiininõuete järgi peavad koroonaviirusesse haigestunud isikuga lähikontaktis olnud inimesed jääma koju eneseololatsiooni. Lähikontaktsetele kehtivate reeglite kohta leiab täpsemat teavet  kriis.ee ja terviseameti lehekülgedelt.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Esmaspäev 27 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on sinu armuelu täis kirge ja spontaansust. Oled

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop Esmaspäevaks, 27. Mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Võlurit Tänane päev annab Jäärale jõudu ja motivatsiooni.