Laupäev , 2 märts 2024
Tuletorje

Pärnu päästjad kangelaslikus tegutsemises: Kaubamajaka tulekahju kiiresti kontrolli all

Täna kolmapäeva (8.11.23) hommikul näitasid Pärnu päästeteenistused oma suurepärast reageerimisvõimet ja professionaalsust, kui kell 7 saadi kiirelt kontrolli alla Pärnu Kaubamajaka elektrikilbiruumis puhkenud tulekahju. Kiire ja asjatundlik tegutsemine piiras tule leviku, hoides ära suurema kahju nii inimestele kui ka varale.

Suitsusukeldusvarustuses päästjad tuvastasid kiirelt kilbiruumis puhkenud lahtise põlemise ja suutsid tule osaliselt konstruktsioonidesse levinuna kustutada juba kell kaheksa. Tänu meeskondade sünergilisele tööle oli põleng täielikult kontrolli all kell üheksa, võimaldades inimestel turvaliselt tööruumidesse naasta.

Selle juhtumi puhul näitasid Pärnu, Pärnu-Jaagupi ja Häädemeeste päästemeeskonnad suurepärast koostööd ja valmisolekut. Selline efektiivne sekkumine on näide meie hädaolukordadele reageerimise süsteemi tugevusest.

Juurdlus tulekahju tekkepõhjuse väljaselgitamiseks on käimas, kuid juba praegu on selge, et tänase sündmuse puhul võib julgelt öelda, et kiire tegutsemine ja kvalifitseeritud päästetöötajad tegid olukorra lahendamisel märkimisväärset tööd, tagades kõigi kaubamajaka külastajate ja töötajate ohutuse.

Foto: Sillamäe Päästekomando

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

KOHUTAV: Tallinnas levib šokeeriv loomade julmuse juhtum: oravaid ja jäneseid naelutatakse puudele ja pinkidele

Tallinna Mustamäe linnaosas, eriti Kännu Kuke piirkonnas, on hiljuti avastatud šokeerivad juhtumid, kus väikeloomade surnukehi

kevad

ILM: Pühapäev 02.03 – Sajuta ilm, sooja kuni +8 °C.

Öösel: Vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Sisemaal tekib üksikutes kohtades udu. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti

error: Sisu on kaitstud!