Laupäev , 2 märts 2024
alejandro garay 1RxbuMvugxk unsplash

Eesti lotomängija tabas Eurojackpoti kuldsoone, võites üle poole miljoni euro

Ühel õnnelikul Eesti lotomängijal õnnestus Eurojackpoti kolmapäevasel loosimisel võita märkimisväärne summa – 562 612,10 eurot, saades viis õiget numbrit (5+0). Võidupilet oli soetatud online-keskkonnast.

Tänase loosimise tulemuste põhjal oli just see Eesti lotomängija ainus, kes saavutas 5+0 võidutaseme. Samuti oli ainulaadne võitja 5+1 tasemel – selle kategooria 997 621 euro suurune võit rändas Poola. Eurojackpoti peavõidu väljaloosimist sel korral ei toimunud, mistõttu tõuseb järgmiseks reedeseks loosimiseks jackpoti suurus 21 miljoni euroni.

Viimati oli Eurojackpotist Eestisse tulnud võrdväärne võit 25. juulil, kui 5+0 taseme võidusumma oli 98 661 eurot. Tol korral jagasid sama võidutaseme summat kümme õnnelikku võitjat. Toonane suurvõit rändas Harjumaalt interneti teel pileti ostnud mehele.

Lisaks on Eesti Loto käesoleva aasta üheksa kuu jooksul tasunud hasartmängumaksu riigile üle 11 miljoni euro. Samal ajavahemikul on ettevõte mängijatele välja maksnud võite pea 30 miljoni euro ulatuses, millest kiirloteriide võitudeks on eraldatud umbes 5,5 miljonit eurot ning e-kiirloteriide võitudeks ligikaudu 1,9 miljonit eurot.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

KOHUTAV: Tallinnas levib šokeeriv loomade julmuse juhtum: oravaid ja jäneseid naelutatakse puudele ja pinkidele

Tallinna Mustamäe linnaosas, eriti Kännu Kuke piirkonnas, on hiljuti avastatud šokeerivad juhtumid, kus väikeloomade surnukehi

kevad

ILM: Pühapäev 02.03 – Sajuta ilm, sooja kuni +8 °C.

Öösel: Vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Sisemaal tekib üksikutes kohtades udu. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti

error: Sisu on kaitstud!