Erakorralised uudised

Pärnu kodanikku häiris, et meedikud ei suhtunud tõsiselt alkoholijoobes mehesse.

«Kiirabi läks siiski mehega tegelema, kuid selline käitumine kiirabitöötaja poolt on küll üllatav,» nentis Pärnu elanik, keda häiris asjaolu, et meedikud ei suhtunud tõsiselt alkoholijoobes kodanikku. Pärnu haigla kommunikatsioonijuht kinnitab, et kiirabi andis endast kõik ja veendus ka mehe turvalises koju jõudmises.

Facebooki grupis «Märgatud Pärnus» kritiseerib pärnakas kiirabi suhtumist, rääkides ööl vastu 9. jaanuari juhtunud intsidendist.

Kiri kaebusest:

Räägiks nüüd Pärnu Kiirabi brigaadi töötajatest. Niisiis sõitsin mina oma neiuga täna südaööl (08.01) koju kui mu neiu märkab Teatri bussipeatuses meest magamas. Õues on -5 kraadi ja mehel oli lukk eest lahti. Olin juba üle silla kuid südametunnistus ei lubanud meest pingile magama jätta ning helistasin häirekeskusele ning teatasin mehest. Pöörasin auto ringi ja sõitsin tagasi üle silla ning märkasin, et mees on nüüd püsti ja silmnähtavalt purjus, mees hakkas vehkima ja auto poole liikuma. Nii palju julgust mul ikka pole, et suure purjus mehega öösel jaurata, teadsin et kiirabi peaks kohe kohe jõudma ning tiirutasin seal piirkonnas, et teda ikka nähtaval hoida. Kiirabi jõudis, läksime siis kiirabile näitama, kus mees asub ja siis kuldsed sõnad “Aga kui ta kõnnib siis las ta olla” üritasime naisterahvale selgeks teha, et mees just magas pingil lahtise lukuga ja on silmnähtavalt väga purjus, kuid kiirabi töötaja lihtsalt nähvas ja istus autosse mille peale ka meie. Kiirabi läks siiski mehega tegelema, kuid selline käitumine kiirabi töötaja poolt on küll üllatav. Saan aru, et te soovite ka öösel magada aga see on kõige sõna otsesemas mõttes teie töö teda aidata kui tal abi peaks vaja minema, võib küll olla, et dramatiseerin üle kuid kui hommikul oleks uudistest lugenud, et purjus mees külmus surnuks siis oleks see minu hingele jäänud. Selline olukord, et kiirabi töötaja ei võta olukorda piisavalt tõsiselt pole kindlasti esimene kord. Tean enda tutvusrindkonnast mitut inimest kelle lähedane pole saanud vajalikku abi just sellel põhjusel, et kiirabi ei võta olukorda piisava tõsidusega. SEE ON TEIE TÖÖ AIDATA NEID INIMESI!

Allikas: Postimees.ee

Vaata ka:

test suvi minuaegcomm

Isiksusetest: Milline Suvine Niidurada Kõige Rohkem Kõnetab Sind?

Milline Suvine Niidurada Kõige Rohkem Kõnetab Sind? Vali üks varjant ja loe alt poolt, mida

test minuaeg.com paike

TEST: Vali üks päike ja loe milliseks kujuneb sinu suvi 2024

TEST: Vali üks päike ja loe milliseks kujuneb sinu suvi 2024 16 Päike 1: Päike