Reede , 9 juuni 2023
Erakorralised uudised

Parim sääsetõrjevahend on valmistatud ainult kahest ainest ja on täiesti mürgivaba

Parim sääsetõrjevahend mitte ainult ei hoia sääsed eemal, vaid on ka mittetoksiline, orgaaniline ja nahasõbralik. Kas selline toode on olemas? On!

Mis on parim sääsetõrjevahend? Paljud inimesed on hädas selle keerulise küsimusega just praegu, kui suvi on ees ja sääski ohtralt.

Kasutamine on lihtne ja hea lõhn ei teeks ka halba. Veel parem oleks, kui toode teeks ka nahale head ja hoolitseks juba tekkinud sügelevate kohtade eest.

See kõlab peaaegu liiga hästi, et tõsi olla, kuid selline sääsetõrjevahend on tegelikult olemas – ja mis kõige parem, saate seda ise segada kahest kõige lihtsamast koostisosast: aloe verasprei ja teepuu eeterliku õliga.

Loe ka: Putukateadlane: alanud on hea sääseaasta

Parim sääsetõrjevahend on loodud lihtsalt ja põhineb lõhnadel, mida sääsed vihkavad
Segamine on lihtne: lisa 30-50 tilka eeterlikku teepuuõli pudelisse (150 ml) Aloe Vera pihustisse, raputa pudelit veidi, et õli seguneks, ja ongi valmis.

Toote tõrjuv toime põhineb teepuuõlil, mille lõhn tõrjub putukaid. Sama mõju on lavendel ja tsitronella, mille lõhn on tuttav paljudest sääsetõrjevahenditest.

Kui soovid tõrjevahendi toimet maksimeerida, tuleks lisaks teepuuõlile lisada aloe veraspreile ka paarkümmend tilka tsitronellat ja lavendlit, eriti kui sulle meeldib lavendli rahustav ja lõõgastav lõhn, mis sääskedele ei meeldi.


Teepuuõli kuulub esimesse kategooriasse, mis tähendab, et sääskedele ei meeldi selle lõhn. Kas lihtsalt halb lõhn võib sääsed minema ajada?

  • Jah, need võivad olla väga tõhusad meetodid. Läbi aegade on inimesed sipelgate tõrjumiseks kasutanud kõikvõimalikke lõhnu ja aineid.

  • Kemikaale ei tohi kasutada ega nahale kanda, välja arvatud, kui see on hädavajalik. Peab arvestama, et nahale võib tulla lööve .


Isetehtud sääsetõrjevahend ravib seega nahka samal ajal hoiab ära uute hammustuste tekkimise.

Aloe Vera sprei leevendab nõelamisest tekkinud punne. Teepuuõli on tuntud ka rahustava toime poolest nahaärrituste korral.

Kuigi eeterlikud õlid sobivad üldiselt kõigile ja on hästi talutavad, ei soovitata neid alla kolmeaastastele lastele ega rasedatele.

Vaata ka:

Usalda oma sisetunnet ja vali üks kaart. Ava, loe mis sõnum Sulle on!

Kaartide vastused: Kui valisid kaardi nr 1 – Usalda alati oma südame puhtust. Vaata oma …